Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek súlytartáshoz ez...

Szerintetek súlytartáshoz ez nagyon sok kaja 1 napra?

Figyelt kérdés

Már csak súlyt tartok és a kérdésem az lenne hogy ennyi kaja sok 1 napra?

Reggeli:

1 db tk kifli

1 szelet felvágott

1 paradicsom és 3 korty kakaó

Ebéd: 2 tányér lecsó (paradicsom,paprika,tojás,virsli)

Vacsorára pedig majd csak egy nagyon kevés meggyszószt gondoltam. Ez 1 napra nagyon sok kaja? Köszönöm a válaszokat.:)



2017. júl. 4. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, gondolom kenyeret nem eszel a lecsóhoz?!
2017. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ettől felfordulsz éhen.

1 teáskanál kifli, 1 szelet felvágott, lecsó, amitől csak fosni lehet...

2017. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

?!


Ez irdatlan kevés. Gondolom nem fekvőbeteg vagy, de ez még akkor se lenne elég.


A teljes kiőrlésű kifli oké, de pakold meg tisztességes felvágottal, akár sajttal, cottage cheese-zel, zöldségekkel.


A 3 korty kakaót nem tudom értelmezni, most akkor vagy igyál egy bögrével, vagy ne igyál, ahogy jól esik, de kortyokat számolgatni halál fölösleges. Ha ódzkodsz az ócska neszkakaó verziótól, csináld normális, cukormentes kakaóporból, fahéjjal és számodra elfogadható mennyiségű és típusú édesítővel (súlytartásnál egy kanálka cukor se halálos vétek, ahogyan a méz sem, de választhatsz folyékony édesítőt is, ha éppen nem akarod cukrozni).


Az ebéddel nekem semmi bajom, ez alapvetően zöldség és tojás, aki szerint f.sat, azt sajnálom, velem semmit nem csinál, cserébe szeretem, szezonja van, jól esik a melegben.


A vacsora megint minősíthetetlenül kevés és rossz. A meggyszósz oké, de miért nem eszel valami normálisat mellé? Mondjuk sült csirkét/pulykát/karajt?


Mindezek mellé még nyugodtan beiktathatsz két kisebb étkezést joghurttal, túróval, esetleg zöldségekkel, gyümölcsökkel.

2017. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem kevés..

és nyugodtam beiktathatsz valami tizórai/uzsonnafélét is.

és meggyszósz vacsira..?hát tuti nem azt választanám

2017. júl. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem előételnek ebédkor megtenné szálkásításkor (leszámítva, hogy nem eszem kiflit). Ez semmi se.


Számold csak ki s vesd össze a hozzávetőleges igényeiddel... A fehérje se lesz meg, nemhogy a kalória.

2017. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aluleszed magad. Súlyosan. Az anyagcseréd lelassul. Aztán egyszer, amikor eleget tanultál arról, hogyan működik az emberi test és elkezdesz legalább alulról közelíteni a megfelelő mennyiség felé, elkezdesz hízni, mert olyan alacsony szinten pörög az az anyagcseréd, hogy mindent elraktároz majd. Egy egészséges, kiegyensúlyozott ember reggelire eszik annyit, mint amit te itt egy egész napra felsoroltál. A józan észt és a biológiát nem tudod átverni. Vissza fog ütni. Tanulj és utána kezdj el enni végre, mert beteg leszel!
2017. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen koplalós étrend kapcsán felmerül benned, hogy túl sok; beszélgess el egy szakemberrel!
2017. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!