Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 honap alatt kicsit több...

2 honap alatt kicsit több mint 10 kg-ot fogytam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy koplaltam 2 honapig kb.300-500 kaloriakat ettem persze neha becsuszott tobb is de max 1000 es ezzel fogytam 10 kg-ot az amugy sem sok testsulyombol (kb.54-55 voltam).

Mar tobb mint 1 honapja nem koplalok,rendesen eszem MINDENT(edessegtol kezdve a pörköltig) van hogy nem is keveset es nem hiztam semennyit.

Ez lehetseges?

Vagy valtozni fog?

Volt hogy "hiztam" de az csak a kaja sulya volt ami termeszetesen lement par nap alatt.



2017. júl. 4. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, persze. Akár elromolhatott valami az emésztéseddel s nem jól hasznosul az étel. De az is lehet, hogy gyors az anyagcseréd s koplalással sem lassul valami sokat. Nem mindenkié lassul be észrevehetően. Ismerek olyat, aki koplalással fogyott le (bár talán kicsit többet evett, viszont nem is volt apró a kalóriaigénye), majd visszatért a szokásos étrendjéhez és nem hízta vissza. Nyilván nem lassult be nagyon az anyagcserléje, mert amúgy könnyen hízik, csak ahhoz, ugye, többlet kell, ami neki elég sok kalóriát jelent, meg tudja oldani alatta is.
2017. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

45 kilo vagy?? Hány cm vagy 140?

👌

2017. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
169cm ;)
2017. júl. 4. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!