Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt fogytam 10 kilót,...

3 hét alatt fogytam 10 kilót, nem sok ez egy kicsit, nem lesz tőle egészségügyi gondom?

Figyelt kérdés
70cm és 85 kiló voltam, elkezdtem 3 hete fogyókúrázni-igazából kevesebbet ettem, főleg hús, zöldség+ rizs, reggelire tojás tk zsömlével és zöldségekkel, vacsorára túró vagy joghurt, köztes étkezésre meg alma és narancs vagy banán. Ma álltam rá a mérlegre reggel és 75 kilót mutatott, szemmel is látható. Előtte sok péksütit, kenyeret, tésztás ételeket ettem. Mozogni nem mozogtam igazából semmit úgy kimondottan, mert fizikai munkát végzem, itthon is állandóan dolgozol(háztartás, kerti munkák, fa vágás stb) sétálni szoktam 1-2 megállót, ilyenkor kicsit kiszellőztetem a fejem.
2016. febr. 7. 21:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul nem vagyok, nem szédülök vagy ilyesmi, csak elkezdtem egy kicsit lemerülni-értsd kezd az erőm elhagyni, minden nap 4:10kor kelek, az utóbbi napokban már szinte úgy mászok ki a fürdőszobáig, éjjel rosszul alszom, van, hogy éjfél 1 körül alszom el, pedig 10 órakor már fekszem le. Étvágyam kezd elmúlni, ma is már csak 2 tojásból ettem rántottát este 5kor, reggel pedig egy actimelt ittam. Meg észrevettem, hogy elkezdett a bőröm sebesedni, ezt nem tudom, hogy minek tudhatom be. Munkahelyen is fáradt vagyok, rosszabbul teljesítek, de lehet, hogy csak ez már a tavaszi fáradtság, meg nem volt már szabadnapon nagyon rég óta és nagy a stressz is.
2016. febr. 7. 21:05
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz!
2016. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok. Gondod lesz tőle, hiszen koplalsz, szinte nem is eszel. Hagyd ezt abba gyorsan.
2016. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez baromira nem jó. Vagyis durván hetente kicsivel több mint 3 kilót fogytál, az egészséges heti fél- 1 kiló helyett. Ha így folytatod az egészségednek annyi.
2016. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elején víz is mehet le elég sok, ezzel együtt is durvának tűnik a helyzet, főleg, hogy nem érzed magad jól. Egyél többet.
2016. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy 1000 kcal alatt eszel, az pedig koplalás. Ezentúl számold, 1400 legyen a minimum, nézd meg, úgy hogy érzed magad, fogysz vagy sem.
2016. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Bocsánat, elírtam 170cm vagyok.


Ma nagyon sok munkám volt, szinte egész nap rohantam, így este 6 óra felé értem haza, nem rég ettem egy almát, 1 narancsot és 2 mandarint, munkahelyen 11 óra felé pedig 450ml-es kefirt ittam/ettem.

2016. febr. 8. 18:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezzel az is a baj, hogy amint elkezdesz újra "normálisan" enni, duplán jönnek majd vissza a kilók. Próbálj odafigyelni az étkezésekre, más is sokat dolgozik.
2016. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!