Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap megeszek pár...

Ha minden nap megeszek pár kocka csokit vagy ma pl 3 db kinder schoko bombst, de így is kalóriában vagyok (1400-limit) akkor tudok súlyt tartani? 18/l 167cm/55kg

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2017. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Nem kalóriát kell számolni, kedves éhező, hanem szénhidrátot.
2017. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
173g
2017. júl. 5. 19:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt egyedül te tudhatod. Ha ilyen étrend mellett tartod a súlyod, akkor a válasz: igen.

Ha nem, akkor a válasz: nem.

Ki kell tapasztalni, hogy a saját szervezeted hogy működik, nem minden papírforma szerint megy, és nem mindenkinél egyformán, sőt...

2017. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyi csokival akár fogyni is tudsz (max. nem úgy lenne érdemes, ha kellene is). Amúgy de, a kalória számít, 10 gramm szénhidrát mellett is lehet hízni, bár sokaknak az már kihívás.
2017. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hat, erre azt tudom mondani, hogy mindenki más. Papirforma szerint tudod tartani a súlyod. Benne vagy a kaloria es ch ba. De mindenki más. En pl ha rizsbol viszek be 150 gram cht akkor hizok. Pedig semmi nem indokolja. Ha ugyanezt a 150 cht masbol viszem be akkor fogyok. Logikus? Nem.ja, es volt olyan hogy csak cht szamoltam es napi 2200-2500 kaloriat vittem be, ugy, hogy nem edzek, es 165 cm no vagyok napi fél kgt fogytam amint leszoritottam a cht. Tehat heti 3 kg.! De olyan is volt hogy a kaloriat szamoltam. Napi 1200-1500 kozott volt. Semmit nemfogytam. Szoval ezt magadnak kell kikiserletezni. Van aki cht szamol van aki kaloriat.
2017. júl. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Utolso vagyok. Anyukam a napi kaja mellett megeszik napi 3-4 szelet tortat, meg egy xxl kremturot mert szereti. 50 eves, es soha nem volt 59 kg felett. Hogy lehet?? Varrónő. Mindig max ül. Szoval mindenki mas. Ellentmond minden "iromanynak". Parom mar két eve a kanapemon ül, semmit nem csinal zabal, es fogyott vagy 15 kgt. Előtte kiszamolta a kajat es gyurt. Szoval nyilvan izombol fogyott, de akkor is ellentmond a tudomanynak... Hugom 6 eve dietazik. Csak cs.mell, rizsbrokkoli gyuras, rudtanc, futas stb. Es hat annyi kilo mint en napi 5000 kaloriaval. Testalkatunk hasonlo. Magassagunk is. Nyilvan neki van "csukjasizma" háta, en meg halando "izmosabb" testalkatú no vagyok, de az etkezesben, sportban hiaba nyomja kemenyebben 6 éve. Alig van kulonbseg szoval szeribtem a genetika is szamit
2017. júl. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nyugodtan edd! Nekem is volt, hogy becsúszott 1-1 cukros süti, mégis sikerült lefaragnom a derekamból 2 cm-t, amit szeretem volna. Emellé lement 2 kg is. Nem ezen múlik!
2017. júl. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!