Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok lejjebb fogyni?

Miért nem tudok lejjebb fogyni?

Figyelt kérdés
Már kezd eléggé elegem lenni. Mindennap mozgok több mint 1 órát, 1500-1600 kalóriát fogyasztok és egyszerűen nemtudok lejebb fogyni. 107 kilóról eljutottam 88-ig, de azóta bmegállt. Próbáltam, hogy feljebb viszem egy napra a szénhidrátot és semmi.eléggé ideghesítő, 182cm vagyok, és még ennyi fogyás után is olyan ducinak nézek ki, hogy az hihetetlen. F

2016. júl. 8. 17:25
 1/5 cecee válasza:
Hát figyelj én 3 hete kezdtem el dolgozni és egész nap a napon kb olyan 5 liter folyadékot iszok és nincs étvágyam. Én nem akarok fogyni de azóta 4 kilót fogytam.
2016. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje állt meg a fogyásod? Lehet hogy stagnálsz pár hétig, úgy hogy most ne hagyd abba.
2016. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a fogyásom körülbelül 4hete itt áll:D
2016. júl. 8. 19:52
 4/5 A kérdező kommentje:
és a legrosszabb az az egészben, hogy mindenhonnan fogytam, csak tokáról, meg hasról nem...15évesen olyan sörhasam van, hogy hú..pedig nem is piálok, meg semmi:D
2016. júl. 8. 19:54
 5/5 Rayna ***** válasza:

Ez bárkivel előfordul. Ne add fel, majd újra indul!

Én is már nem 1x hetekig stagnáltam, pedig nem csináltam semmit se máshogy. Idegesítő dolog ez, de emiatt nem szabad feladni, folytatni kell, be fog az újra indulni. (:

2016. júl. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!