Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét alatt mennyit lehet...

3 hét alatt mennyit lehet lefogyni (szinte) evés nélkül, sok folyadékkal?

Figyelt kérdés

a szüleimnél élek. 20 éves vagyok, most végeztem a sulival. 1 hét múlva kezdhetek egy munkahelyen, viszont pénzem egy hónapig nincs. Anyám nem szokott otthon főzni, az öcsémnek és nekem eddig napi 650 ft-ot adott kajára. De a tesóm (egy évvel fiatalabb) , aki anyám nagy kedvence panaszkodott, hogy neki ez nem elég, mert sportember és neki rendesen kell ennie.. Ezért hagyják ,hogy inkább ne egyek semmit..

Én meg elhatároztam ,hogy így is lesz, nem akarom ,hogy engem csesztessenek azért mert az öcsémnek kevesebb pénz jut.. ezért nem fogok elfogadni, és kérni a családomtól egy fillért, egy morzsát se.. egyenek csak. Talán látszódni fog , ha nem eszek majdnem egy hónapig és lehet, hogy elgondolkodnak kicsit azon, hogy nem csak a sportembernek kell ennie..

Szóval 3-4 hét alatt mennyit lehet lefogyni? most sem vagyok amúgy túl dagi, de pár kiló minusz nem fogy megártani.. augusztus 10-én már lesz pénzem, onnantól már lesz lehetőségem a normál étkezésre..



2017. júl. 6. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Zsírból mondjuk 5 kilót, ez nyilván változó. Vízből is kilók fognak lemenni, salakanyagból is megy s természetesen egy kevés izomból is, hisz fehérje kell, majdnem annyi, mint egy sportembernek (hasonló izomtömeg esetén, s persze az aktivitás sem mindegy).


Nem írom, hogy nem egészséges, mert gondolom, tudod. Nem lesz könnyű, bár van, aki hosszabb éhségsztrájkot folytat és egész megvan, némelyik állítólag alig fogy, bár ezt nehéz elképzelnem. Az anyagcseréd lassulni fog s ha eddig nem ettél remekül (ilyen helyzetben ez könnyen lehet), különféle hiányjelenségeid lehetnek abból, amiből eddig sem álltál jól, főleg, hogy kiegészítőket sem fogsz szedni. Ha izomgörcsöket tapasztalsz, szedj magnéziumot (ne oxidot), nagy olcsón kapható tablettában. Ne várd meg, amíg az idegeiddel lesz baj. 3 hét alatt nem kapsz skorbutot, de... Én azzal együtt, hogy megértem, hogy meg akarod mutatni, hogy neked is kell étel, törekednék legalább valami minimális tápanyagbevitelre a legfontosabbak közül... 3-4 hét sok idő. Aki nem elég izmos és/vagy hájas, az akár bele is halhat az éhezésbe ennyi idő alatt, de mást is megvisel, ha meg is lehet úszni tartós károsodás nélkül.

2017. júl. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

vannak itthon vitamin készleteim, maradt még elég.. van c-vitamin, kálcium, magnézium, omega-3 étrend kiegészítőm.. Meg vannak gyógyteáim, meg citromos vizet szoktam inni...

Tea, vitaminok nekem mindig vannak, meg persze szokott lenni citromlé is, talán azt azért nem kérik számon rajtam ,ha fogyasztok belőle...

2017. júl. 6. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
én 15 öt fogytam, ugy h alig ettem, de sportoltam.
2017. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hogy fogsz melózni ha nem eszel?
2017. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nem tudom de muszáj lesz dolgozni.

Mondtam anyáéknak, hogy enni nem csak a sportembernek kell, hanem a dolgozó embernek is... de nem értették meg..

Ha nagyon muszáj lesz már, mert nem bírom, akkor végső esetbe kérek segítséget.. de csak ha muszáj lesz.

2017. júl. 6. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem értik, ők nem szoktak enni? Kétlem.

Mindenesetre részvétem, ez elég borzalmas így.

2017. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

a második nap elkezd remegni mindened, a harmadik nap már járni alig tudsz. de már az első huszonnégy óra múlva idegbeteg leszel, később már dühöngsz, aztán napok múlva erőd sem lesz mentőt hívni...


tessék enni..éjjel titokban kilopózni a hűtőhöz, vagy majdmegadomra kérni egy kis kaját egy rokontól, nagyitól, havertól, közértestől..


az egészséges szervezeted a tét, és nem a büszkeséged.


szóval gondold át, mert nagy marhaságot tervezel..

2017. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tudom, elég gáz a család, belátom. de megmutatom neki, vagyis szeretném, hogy ez így nem oké, és hogy nekem is kell enni, nem csak sportembereknek, talán észhez kapnak és nekem is segítek ebben az egy hónapban.. utána megvagyok.
2017. júl. 6. 22:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges kínoznod magad ezzel, nem ők fognak szívni, hanem te és agyuk se lesz több, amiért te éhségsztrájkolsz.


Bocsi, hogy ezt mondom, de nőj fel! Egy tízéves dacos gyerek hozzáállása ez, amit itt olvastunk, miközben 20 éves felnőtt vagy. És hiába van igazad a családoddal kapcsolatban, a kiötlött "megoldás" pont annyira ostoba, mint ők.


Ha a büszkeséged fontos és felnőtt fejjel gondolkodsz, kérj kölcsön valakitől erre a hónapra, utasíts el mindent a családodtól és emelt fővel lásd el magad a kölcsönből, főzz látványosan külön magadnak stb.


Hidd el, ez legalább olyan hatásos, mint az a hülyeség, amit kitaláltál.


Ha pedig valójában csak ürügyet keresel a koplalásra, akkor kezeltesd az evészavarod!

2017. júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy 10 éves gyerek daca, de akkor felnőtt fejjel mondd meg kérlek miből vegyek ételt?
2017. júl. 7. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!