Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! 16 éves vagyok és...

Segítség! 16 éves vagyok és majdnem 90 kiló! Szeptember közepéig, szeretnék leadni, annyi felesleget, amennyit csak lehet. Hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés
90 kiló vagyok. Nem látszik rajtam, de nagyon nyomaszt. Kérlek, segítsetek,hogy iskolakezdésig lefogyjak, annyit amennyit csak lehet.Elegem van a folytlnos gúnyokból, és abból, hogy szégyelnem kell magam. Anyumnak hogy magyarázzam el, hogy segítsen??????? Egyedül nem vagyom rá képes, mert már teljesen elvesztettem az önbecsülésem. Drága diétára nincs lehetőségem. Segítsetek, könyörgöm.

2017. júl. 4. 19:14
 1/8 anonim válasza:

Azt mondod nem látszik, de közben gúnyolnak? Kicsit ellentmondásos.

Egyébként a lényeg a mennyiségen van. Ne egyél annyit, és kezdj el valamit mozogni. Futás helyett például menj el sétálni naponta 1 órát, aztán ha megy lejjebb a súlyod elkezdhetsz kocogni is.

2017. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy nem látszik az, hogy 90 kiló,de a túlsúly igen. Szóval látszik, hogy kövér vagyok, de az hogy 90 kiló, az nem, senki sem gondolja, hogy ekkora a baj.
2017. júl. 4. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem én tudnék segíteni :D 95 ről 75re fogytam már tökre önerőből, senki nem segített. most vagyok 18, írj privit esetleg, mert hosszú lenne mindent leírni, inkább a kérdéseidre válaszolnék+plusz támogathatnánk egymást, nekem még tart a fogyókúra :D
2017. júl. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2017. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
Egyszerű, fóliázd be magad az egészen hasadtól a mellkasodig (ne alufóliával) majd öltözz föl rá rétegesen és hogy ne sülj szarrá az esti idökben amikor nincs olyan meleg menj el futni 10-15 perc folyamatos futást!! hamar ledobja a kilókat,a Másik hogy nee ismétlem NE a kilót nézd hanem hogy mennyire esztétikus a tested, a váll és derék mérete a lényeg leirom hogyan számold ki, és az eredményedbe benne lesz hogy mennyire vagy az esztétikus bombázó alaktol (talán inspirál) magasságod szorozd be 0,45 el majd a kapott értek a tökéletes derekad mérete(ami kéne) ezt szorozd be 1,618 al és kijön hogy a válladnak mennyinek kell lennie majd ha ezt a 2 öt elsztod akkor megkapod a tökéletes számot az 1,618 at! Most mérd le a te váll és derék méretedet és a vállat osszad el a derék méreteddel(a köldökkel visszintesen lévő rész a derekad)és a kapott szám alapján megkapod hogy mennyire állsz az 1,618 tól ami a tökéletes kinézeted lesz:) a Zsir és az izom között továbbá van különbség az izom nehezebb mint a háj,tehát ha nem látszik annyira akkor leht hogy van rajtad izom ami sokat nyom,majd azon még egy közeps rétegü zsirtakaró amivel kiegészítve 90kg leszel és nem látszik annyira,azt a fogyasztó futást csináld .jó erre,próbálj saját testsúlyos edzést és az átkezést mondtad hogy nem tudod kivételeni akkor csak annyit kivételezz vele hogy minden nap kb ugyan akkor és ugyan annyit eszel ( reggeli a legfontosabb) SOK sikert:)
2017. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egészséges életmóddal tudod megváltoztatni a súlyod.

Nincs több pékárú, kóla, gyorskaja.

Napi 1200 kalória

Intenzív testmozgás (napi legalább fél/1 óra mozgás)

És tényleg ne a mérleget nézd, hanem azt, hogy milyen a formád. A mérleg ugyanannyit mutatott a diétám végén, mint az elején, de tudod miért? Mert az izom több kiló, mint a zsír. :) Igaz, hogy csak 5 kilót akartam leadni, de én is megszenvedtem, mert tudom, hogy nem könnyű nem csalni.:D

2017. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy vedd rá a szüleid hogy segítsenek?

Mondjuk elmondhatnád hogy a szüleid és kötelességük segíteni nekik, mert a gyerekük vagy. A túlsúly veszélyes hosszú távon főleg ha serdülőkortól jelen van főleg ilyen mennyiségben. Ha meg 10- 15 kilót híznál inzulin probléma szervi bajok magas vérnyomás léphet fel és miegymás. Nem játék.

Amúgy te tudsz önmagadon segíteni. Kalória szàmolgatással max 1500 kcal egy nap és sportolj valamit. fuss biciklizt otthon tornázz. Ennyit megér hogy ne lègy egész hátralévő életedben beteg, nem igaz?

2017. júl. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget 1200 kcal alatt! A dinnye az egyik legjobb mert nagyon kevés benne a kcal és jól laksz tőle. Inni meg csak vizet igyál! A gyümölcslevekben nagyon sok cukor van szóval azokat kerüld! Sportolásnak a futás a legjobb vagy ha még az nem annyira megy sétálj és növeld a sebességet!
2017. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!