Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik diéta a leggyorsabb?

Melyik diéta a leggyorsabb?

Figyelt kérdés
Melyik fogyókúrával lehet a lehető leggyorsabban fogyni olyan 10-15 kilót?

2017. júl. 7. 19:21
 1/3 anonim válasza:

Először is felejtsd el a csodatévő módszereket és fogadd el, hogy 10-15 kg fogyáshoz legalább 5-6 hónapra van szükség. Ami mást ígér az kamu és a végén nem fogsz elérni vele semmit.


Én 5 hónap alatt szabadultam meg 10 kg-tól. Ehhez annyit csináltam, hogy minden nap vezettem a [link] oldalon, hogy mit ettem és ügyeltem arra, hogy SOSE lépjem túl a beállított napi limitemet (nekem ez 1000 kcal/ nap volt, ami alacsonyabb a javasoltnál de nekem bevált). A tápanyag összetételre (sok fehérje, kevés zsír és szénhidrát) is oda kell figyelni közben, amit az oldal szintén vezet neked. Nem mozogtam mellé túl sokat, szóval ha rendszeresen végzel kardio edzést, (pl futás, lépcsőzés, bicikli) akkor valamivel fel tudod még gyorsítani a fogyást. Viszont ilyen alacsony limitnél nagyon vigyázni kell arra, hogy elég egyszer jelentősen túllépni a limitedet és rögtön visszaszaladnak a kilók az "éhező üzzemmód" miatt. Szóval ezt a módszert csak akkor ajánlom ha tényleg végig ki tudsz tartani és a kívánt súly elérése után sem szoksz vissza hirtelen a nagy kajálásra.

2017. júl. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz a koplalás.

Viszont itt felmerül a kérdés, hogy mit is akarsz valójában?

Koplalni, és szemvedni egy csoffadt tedtért két hétig, ami kb egy napig tart, és utánna ugyanúgy fogsz kinézni mint előtte, csúnyább bőrrel.

A másik lehetőség,amit az első válaszoló is írt. Nem a leghosszabb, de nem kell szenvedni, egészséges, és akár életed végéig is kitarthat.

2017. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akármelyik, ami a lehető legnagyobb kalóriadeficitet adja a mozgással együtt. Bár heti 1 kiló fölött (kövérebbeknek lehet több is) s ettől akár függetlenül túl kevés kalóriával már bejönnek problémák is: fokozott izomvesztés, anyagcserelassulás s persze nem akárki képes magabiztosan tartani a napi többezer kcal deficitet :D Szerintem az ezer is rengeteg, de az még megoldható nem egészségtelenül.
2017. júl. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!