Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a leggyorsabb diéta?

Melyik a leggyorsabb diéta?

Figyelt kérdés
Egy hónapom van az esküvőmig és 10 kg-ot jó lenne még leadni. Tanácsokat kérnék. Köszönöm.
2010. nov. 1. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
káposztaleves diéta
2010. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészséges, de a leghatásosabb a szénhidrát mentes diéta. Nem ehetsz tésztát, pékárut, krumplit, rizst,cukrot, és ezeket tartalmazó ételeket... Norbi villámdiétája nagyon jó, itt a link: [link]

Ja, és mivel hirtelen sok mindent vonsz meg a szervezetedtől, ha vissza állsz a régi étkezésedhez, számíthatsz arra, hogy gyorsan visszajön az egész, mert a szervezeted tartalékolni kezd a megfosztás után. Ja, és heti két kg-nál többet ne akarj fogyni, ha a menyasszony táncot éjfélkor még el akarod járni és nem akarsz a saját esküvődről lemaradni, mert összeestél a gyengeségtől. Sok sikert és sok boldogságot!

2010. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Az anorexia.
2010. nov. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

annyira aranyos mikor az emberek 4 héttel a kb fél éve tudott esemény előtt akarnak hirtelen 10 kilót lefogyni.

a kápleves nem segít, 1 héttel előtte jól kihajt, aztán majd összeesel a fotózás alatt vagy a templomban.

2010. nov. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a káposzta lavestől fogytam az esküvő előtt hét kilót két hét alatt, az összes víz és ásványi anyag kijött belőlem, a lagzi napján meg bekajáltam és majdnem a mentő vitt el, egész éjjel fosni jártam már bocs..szóval soha többé..
2010. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

:)))))) én meg 1 hét alatt szeretnék topmodell lenni.

amúgy fehérjediéta a leghatásosabb , de egy hónap alatt nem fogsz 10 kg fogyni. illetve ha igen az csak jójó lesz és utána még zsírosabb leszel. szóval nem is érdemes koplalni. szépen lassan.

2010. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
91 kiló voltam és utáltam... egy hétig csak rostos 25%-os baracklevet ittam meg kevés gyümit ettem és futottam mellette minden nap 4km-t így ment le nekem 5 v 6 nap alatt 10 kiló. Közben nem éreztem rosszul magam a kezdeti éhességtől eltekintve semmi bajom nem volt. Ez volt kb nyár elején és azóta is 80 kiló vagyok pedig rendszeresen változatosan étkezem szóval a fogyás is elég egyénfüggő dolog. 23/f
2010. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés:)
2010. nov. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kriszti83 ***** válasza:
Egy hónap alatt 10 kilót fogyni? Lehetséges, de nem egészséges! A nagy napon ne akarj elájulni.
2010. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!