Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elegendő, ha le akarok...

Ez elegendő, ha le akarok fogyni 75 kg körülre?

Figyelt kérdés

Sajnos gyógyszerszedés miatt feljött elég sok kiló, az a szerencsém, hogy előtte vékony voltam. Most 85 kiló vagyok, 184 cm magas és 16 éves (fiú). Rendszeresen (naponta vagy kétnaponta) szoktam futni, általában 4-8 km-t, esetenként 10-et. Járok vívóedzésre heti 2-szer, és pár hetente erőnléti edzés is van, ami rengeteg futás és ugrálás. Sajnos étkezés terén szoktam bűnözni, nem mondom hogy nagyon sokat, de szoktam csokit enni. Erről le akarok szokni. Mostanában több olyan zöldséget is eszek, amit korábban nem szerettem, de rávettem magam, és szeretném ezt folytatni. Valaki aki jártas a témában, tudna nekem részletesen segíteni? Esetleg privátban. Minden jótanács érdekel!

(Étrend, mozgásmennyiség stb.)



2017. júl. 12. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell, ez a lényeg. A csoki ebben nem akadályoz meg s én nem ennék olyan zöldséget, amit nem szeretek, igaz, van egy csomó, amit igen.

Mindenképpen segít egy jó étrend, de te a tiedről nem sokat írtál. Zöldség, fehérjeforrás, némi zsír, elegendő kalória, de nem túl sok... Mozogsz, az teljesen szuper, jó eséllyel nem lesz nagyon nehéz fogynod.

2017. júl. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!