Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nagyon vészes? Tudom...

Ez így nagyon vészes? Tudom elrontottam de nagyon kivoltam és elfelejtettem hogy nem kéne.

Figyelt kérdés

Reggeli: banános-áfonyás rántotta

Ebéd: saláta csirkehússal

És idáig jó is de a délutáni kajáim...

3 őszi és 2 sárgaparack, 3,6%os joghurt, sós túrós amerikai palacsinták kb 5 db, 3 nápolyi, 2 kocka étcsoki


2017. júl. 12. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem fogyókúra a cél akkor nem rossz étkezés. Ha diétázol akkor nagyon nem jó
2017. júl. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
banános-áfonyás rántotta ez komoly? tojásból? és finom úgy?
2017. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit rontottál el? Ez nem hinném, hogy sok lenne kalóriában.

Mondjuk én a reggelitől lehet, hogy rosszul lettem volna :) Valahogy a tojásrántotta és a gyümölcsök nekem nem passzolnak.

2017. júl. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nápolyi nem jó étel, de az sem mágikus, nincs hizlaló étel.

Ha a kalóriabevitel OK volt, akkor fogyás szempontjából nincs gond, az egészség más kérdés, de abból a szempontból sem ettél vészesen, a nápolyin kívül minden OK (jó, én glutént sem eszem, de az van, akinek teljesen szuper). A cukor sem nyerő, de egy kevéstől nem lesz hirtelen bajod.


Fura a rántotta szó, én inkább palacsintának nevezem azt, de értem én, liszt nem volt benne. Jó cucc, én ugyan mindig beledobok 1 dkg rizslisztet tojásonként, de láttam már anélkül is receptet :)


Egyébként édes bundáskenyér is létezik.

2017. júl. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg én is palacsintát ettem ma, az enyéim gazdagok és ügyelni kell, de amúgy beleférnek a diétámba bármikor. Miért ne? Senki nem kötelez arra, hogy csillió kalóriát vigyünk be belőlük s a szénhidrát is tetszőlegesen lecsökkenthető, ha kell...
2017. júl. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!