Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam esküvő előtt?

Nagyon elrontottam esküvő előtt?

Figyelt kérdés
Májusra lefogytam 65 kg-ra. 63-60 volt a cél a szeptemberi esküvőnkig. Aztán jött egy törés és magamba zuhantam. Azóta csak eszem, már 73 kg vagyok. Úgy érzem elcsesztem mindent és már a 70 se lesz meg, nemhogy a 60-63. Nincs már időm. Hogy cseszhettem el így? A saját esküvőm előtt?

2017. jún. 7. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen törés jött? A vőlegényedben csalódtál?
2017. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy rontottad el. Még csak június eleje van. Még van 3 hónapod. Ha komolyan veszed, annyi idő alatt lehet fogyni 10 kilót. Kezdj el szépen sportolni, mozogni, edzeni, napozni, diétázni, a többit biztosan tudod... ha nem is leszel pont 60 kiló, ha megfelelő életmódot élsz, akkor bombanő leszel az esküvődön, akárhány kilót nyomsz is éppen.

Ne feledd, a nagy bánat közepette boldoggá tehet egy tábla csoki vagy egy pizza arra a néhány percre, amíg megeszed, de utána csak még rosszabb lesz.

De ha olyan életet élsz, amilyet szeretnél, egy olyan testben, amire vágytál, akkor MINDEN pillanatod boldog lesz, és még időnként egy kis nasit is megengedhetsz magadnak.

Nem tudom, mi lehetett az a nagy törés, de 1 hónap alatt 8 kilót hízni nagy baj. Ha nem szeded össze magad, akkor az esküvődre ilyen tempóban 100 kiló leszel.

De a döntés a te kezedben van. Siránkozol, vagy változtatsz. Sok sikert.

2017. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Azt se feledd el, hány havi / évi kemény munkádat dobod ki a kukába, ha most feladod inkább, és elpuhulsz. Ne pazarold az életed.
2017. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elment egy hozzám közel álló ember. És nagyon depressziós lettem. Nemcsak a fogyással, de az eskûvővel se foglalkoztam. Nem érdekelt semmi.Igazad van második, nem szabad feladnom.
2017. jún. 7. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Az a baj, hogy érzelmi evő vagy.

De gondolj bele, hogy az a hozzád közelálló személy, aki eltávozott, vajon azt szeretné-e, hogy miatta felhízlald magad 8 kilóval. Szerintem nem akarná.

Az életben sajnos sok katasztrófa történik és még fog is, hidd el, de nem jó megoldás, ha ilyenkor mindig az ételhez menekülsz.

Csak gondolj bele a jövődbe. Gyereket vállaltok, örömödben, vagy mert ilyenkor mindegy felszedsz terhesség alatt 20 kilót. Aztán alig tudod leadni, aztán mikor futni kéne a cseperedő gyerek után lihegni fogsz.

Ez nem jó...


Iratkozz be valahova edzésre, reformáld meg az étkezésed, tartósan.

2017. jún. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Szeptemberig még rengeteg idő van.

ha 10 kg nem is lesz meg de biztosan 70 alá mész.

Egy életed van,egy esküvőd (jobb esetben) ne halogasd azt amit szeretnél.

Ha lefogyni szeretnél akkor kezdj hozzá azonnal,ne holnap vagy holnapután,hanem még ma! Csak így sikerülhet és csak így van értelme.

2017. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 3 hónap, annyi idő alatt le lehet dobni egy tizest simán, persze ugyan ennyit magadra is ehetsz, te döntésed.
2017. jún. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma már neki is álltam folytatni a diétát és a mozgást!
2017. jún. 8. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Erősítened kell a jellemedet, és örömforrásokat találni az evés helyett. Máskülönben nem csak az alakod, hanem a kapcsolatod, és az életed is rámegy erre. Drukkolok, és tudom, hogy képes vagy rá!
2017. jún. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!