Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj lenne a két napig...

Nagy baj lenne a két napig tartó koplalás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hétvégén megyek Budapestre. Jelenleg diétázom, már nincs messze az álomsúly. De sajnos nem lesz lehetőségem azokat az ételeket enni, amiket eddig, mert azok többnyire hűtősek, és nem szeretném, hogy megromoljanak. Nem is tudnék és nem is szeretnék étteremben enni. Mindkét nap talpon leszek végig, sokat fogok mászkálni, egy barátnőm szerint annyit, hogy el is felejtem az evést.^^ Arra gondoltam, hogy viszek magammal elálló normális kajákat (pl házi proteinszelet :)) aztán mikor hazaérek, visszatérek a normális diétámhoz. Nagy gond lenne? kb napi 500 kcal jönne ki…

2017. júl. 14. 17:28
 1/3 anonim válasza:
Szerintem annyi kalóriát vigyél be, amennyit a diétád előír. Akkor tuti nem lesz baj. UI: fehérje szeletet Budapesten is tudsz venni :)
2017. júl. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Csak kicsit sokallom a bolti fehérjeszeletben a cukrot, itthon szoktam fehérjeporból, túróból, és mogyoróvajból fehérjeszeletet csinálni :)
2017. júl. 14. 19:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ami csak magát a kérdést illeti, sokan böjtölnek 2 vagy több napot, egészséges szervezet elviseli, bár a legtöbben morcak lennénk ilyen hosszú éhezéstől, ha nem muszáj...


De te nem akarsz böjtölni s tudsz vinni saját ételt, akkor miért ne vinnéd be a szükséges kalóriát? Vigyél több elállós ételt. Ha ez neked tényleg nem megy vagy kizárólag fehérjedús ételeid vannak, akkor csináld, ahogy írod, nagy bajod nehezen lesz belőle.

2017. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!