Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha abbahagytam a "fogyókúrát"...

Ha abbahagytam a "fogyókúrát" akkor így továbbra is fogyok majd?

Figyelt kérdés

Úgy értem továbbra is 1200 kcal étrend. Ugyanúgy teljes kiőrlésű ételek, zsírszegény stb. és hetente súlyzós edzés 2 óra. Így tartom a súlyom vagy lassabban fogyok?

17/l


2017. júl. 17. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az 1200 kcal fogyókúrát jelent, így továbbra is fogyni fogsz akár teljes kiőrlésű kenyeret eszel, akár nápolyit.
2017. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Ha olyan ételeket eszel, ami után hamar éhes leszel, akkor egy idő után a szervezeted beáll vészüzemmódba, és nem fogysz tovább.

2017. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen fogyhatsz persze!

Szerintem amit beviszel az iszonyatosan kevès+még sportolsz is.

De mit eszel, hogy 1200 kcal jön ki egèsz napra? :0

jól laksz tőle, h bìrsz csak annyit enni?

Bocsi a sok magánügyi kèrdèsért, csak érdekel xD

15\l

2017. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző, én elég nagyevő vagyok, de van az a jó étrend s időzítés, hogy elég ennyi :)


Kérdező, 1200 kcallal mindenképpen fogysz, nincs mese. Abban az egy esetben nem, ha ez neked koplalás és a tested bámulatosan nagymértékben képes belassítani az anyagcserédet, de ez nem normális. Koplaláskor is fogy az ember, ez már csak ilyen, nem tudunk másból energiát nyerni, csak az ételből vagy a saját testünkből.


Edzés mellett nem ennék ilyen vészesen keveset, a minőségre viszont ügyelnék.

2017. júl. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!