Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel dobjam fel az ebédet ha...

Mivel dobjam fel az ebédet ha dietazok?

Figyelt kérdés
3 honapja csirkemellet eszek barna rizzsel vagy zoldseggel es csak vegettat teszek ra. Mivel dobjam fel az ebédet? Szósz? Fűszer?
2017. júl. 19. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

paradicsomszósz

light mozzarella

2017. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokféle elkészítési mód van, húst nem szoktam enni, de eheted akár lecsósan is... Viszont nem kell ragaszkodnod a csirkéhez, de még a húshoz sem, vannak más opciók s akkor igazán nagy a választék.

Ha már szósz, én az egyszerű kis paradicsompürét szeretem egy picike magyaros grillszósszal :)

Nekem a zöldségek is sokat dobnak az ételen, rengetegféle szép színeset lehet enni, bár mostanság a lédússág fontos, így csak paradicsomot és uborkát eszem.

2017. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En most talaltam egy receptee,muszaj kiprobalnod! Csirkemellet megsutod miutan elkeszult kb teszel ra felkarikazott hagymat (keveset) es paradicsomokat,megvarod mig kicsit "osszesulnek az izek" ezutan az utso percekben szorsz ra reszelt sajtot,isteni.Ja es egyebkent ha a rizst unnad akkor egyel krumplipuret.Vagy a rizsbe tegyel kukoricat es borso,ime a rizibizi,maris feldobta.
2017. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nincs, egyre jobban fogsz tőle undorodni míg végül feladod és akkor elkezdesz össze vissza zabálni... sokkal értelmesebb lenne ha más alapanyagokat is használnál és megtanulnád kiszámolni az étrendedet különféle alapanyagokból, egy idő után már automatikusan menne és ránézésre tudnád miből mennyi mehet...
2017. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!