Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 7kg, ha...

Hogyan fogyjak le 7kg, ha gyakran ehes vagyok ha sulyokkal edzek?

Figyelt kérdés
Sulyzozni kezdtem, de azt vettem eszre , hogy tobbet eszek mint eddig. Mit kene csinalnom vagy ennem ami nem hizlal es jol tudok vele lakni?
2017. júl. 20. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha könnyű lenne a fogyózás, nem lennének túlsúlyos emberek. Egyél sok zöldséget (káposztát például), azok teletömnek, miközben energiaértékük csekély.
2017. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÖNKONTROLL, kitűzöl egy célt, és addig meg nem állsz, míg a célodat el nem éred!


Egyél minőségi ételeket, amik eltelítenek.


Miket eszel? Lehet, hogy a kajálással csak kompenzálsz. Idegi alapon is mehet az egész.


A súlyzós edzés önmagában kevés. Menj le futni, úszni, de neten kereshetsz intenzív tornavideókat is.

2017. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

talán kezd ott, hogy felfogod a mogyorónyi agyaddal, hogy a fogyókúra nem a koplalásról szól, meg nem az idióta kalóriákról


[link]

2017. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyéni, ki mivel lakik jól legjobban adott kalóriában. Az étel elosztása is sokat számíthat, pl. ha edzés után vagy nagyon éhes, akkor egyél utána többet s máskor kevesebbet...etc.

Nekem alapvetően az étrenden múlik, hogy jóllakom-e deficitben vagy akár éhes vagyok még többletben is... Hiába jók az ételek, ha az adott makrók vagy akár az étkezésméretek éhesen hagynak... Ha pl. nem minimális mennyiségű zabot vagy rizst ennék, éheznék és bezabálnék, míg sokaknak ezek jók. Zöldséggel akkor sem lakom jól, ha másfél kilót eszem zsírral, van, akinek pedig ez laktató... Tapasztald ki.

2017. júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!