Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem eszek megis hizok?

Nem eszek megis hizok?

Figyelt kérdés
Nem fogyokurazok meg semmi ilyesmi csak elgondolkoztam hogy en alt. Napi 2x max 3x eszek (3 nagyon ritka,) fott kajat szoktam enni meg joghurtot. Mindegy. Az a lenyeg hogy akkor se fogyok. Ez csak ugy eszembe jutott hogy latom sokan koplalnak es ugy fogynak. Akkor en eddig miert nem? Sot.. Lehet valami baj?,pajzsmirigy stb..
2017. júl. 20. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Azért nem fogysz, mert többet eszel, mint ami a testednek kell a fogyáshoz. Napi 3 étkezés nem diéta.
2017. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első pár víz-és izomveszteség. A drasztikus kalóriamegvonástól belassult az anyagcseréd. Nem koplalni kell, hanem normálisan diétázni. Így nem fogod elérni a célod,megunod és bánatodban elkezdesz zabálni. Végül akkora leszel, mint egy vágósertés.
2017. júl. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Napi 3 étkezés nem diéta."

Miért az a diéta ha egyszer eszik vagy mi?

2017. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dehogynem eszel.

Nyilván nem vagy deficitben. Ki mondta neked, hogy mondjuk napi 1 evéssel nem lehet hízni? Lehet, csak elég sokat kell enni.

Én napi 2 evéssel garantáltan nem fogyok, mert nem bírok olyan picit enni egyszerre.

Vagyunk egypáran, akiknek egyszerre több étel kell. Ennyi.


Nem számít, hogy 3 vagy 5 étkezésed van. A nagyon kicsi evési ablak egészség szempontjából már igen, nem mindenkinek jó (tipikusan nőknek nem), de fogyás vagy tömegelés szempontjából mindegy, az összbevitel számít.

2017. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkoztam már hogy mennyit kellene ennem hogy foggyak. Napi max 1000 kalóriát eszek nem vagyok éhes ennyit kivanok amióta az eszemet tudom.És 10 kilo plusz van rajtam. Ha elkezdenék fogyózni mwnnyit kéne ennem 500 kaloriát? Mindenki piszkál hogy annyit eszek mint egy madár mégis husos vagyok. Látom mások végig tudnak enni egy egész menüt én meg mindig kérek egy féladag főételt azt ennyi. Nincs pajzsmirigy betegségem.
2017. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néha hallok ilyeneket, előző, de ez nagyon furcsa. átkozottul nehéz lehet így. Ha alig eszel, akkor a tápanyagokkal is gond lehet, így a sok mozgás marad (s megpróbálni megdobni az anyagcserét, mert ha ennyi kell, az nagyon nem normális, hacsak nem törpe az ember).


Viszont a kérdező kalóriabeviteléről még mindig nem tudunk a világon semmit. Joghurtból nehéz kalóriamennyiséget enni, de főtt kajából nem nehéz, attól függ, milyen s mennyire tud enni az ember. Főtt ételből egyeseknek rövid idő alatt bevihető a teljes napi kalóriaigény vagy akár több is.

2017. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!