Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem férek bele a koszorús...

Nem férek bele a koszorús lány ruhámba, mit csináljak? 3 hét múlva esküvő lehet ennyit fogyni?

Figyelt kérdés

3 hét múlva esküvő, nem tudom összehúzni hátul a cipzárt körülbelül 3 ujj a híja nem tudom kb. egy méret lehet. Nagyobbra cserélni nem lehet. További probléma, hogy a hossza viszont túl hosszú tehát fel kellene varratnom viszont amíg nem jön rám a ruha gondolom az nem lehetséges...a ruhának nincs teteje értitek ilyen szív dekoltázsú nincs pánja és én elég erős vagyok mellben, nem tudom ha fogyok akkor meg nehogy leessen... nem tudom hülyeség.


Mit csináljak? Lehet ennyit fogyni pajzsmirigy alul működésem van e gyógyszerrel kezelik fogyni sem egyszerű nekem, most

161 cm

61kg

vagyok.



2017. júl. 20. 21:29
 1/7 anonim válasza:

Diéta, sok folyadék, rendszeres mozgás. Nézd meg a videót, hátha segít. :)

https://www.youtube.com/watch?v=5hVAUMZkJq4

2017. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2017. júl. 21. 00:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet persze.


Nekem ez vált be: és persze lehet van, aki nem ért velem egyet, de a kemeny odafigyelés + biotech ultraloss shaket ittam vacsora helyett. Menyasszony voltam idén :) szóval értem miről beszélsz. 55-54 kg-val nem állt úgy a ruha rajtam (157 cm) de 2,5-3 hét alatt 4 kg ment le. A ruha tökéletes lett. A súlyom azóta tartom (fél éve).


Na szóval. Bemutatom a napi étkezésem:

Reggeli zabkása tejjel (natúr zabkása/zabpehely) Cerbona elég olcsó és jó is.

Tízórai: egy natúr joghurt,vagy egy kisebb banán, alma, bármi pici gyümölcs vagy egy marék dió/mandula. A lényeg, hogy nem keksz, meg jóreggelt szelet meg ilyenek. Minden legyen természetes és cukrozatlan.


Ebédre: legyen benne elég fehérje (pl. csirke vagy pulykahús, hal). Köretnek próbálj meg zöldségeket, ne csak krumplit meg rizst. A tésztát felejtsd el addig a 3 hétre. A főzelékekhez ne egyél kenyeret, de pl. feltétet igen (akár virsli is, bármi ilyen, csak ne olajban készüljön, hanem sütőben).

Az ebéd legyen olyan bőséges, hogy jól lakj tőle és olyan 13-14 óra között fogyaszd el.


Uzsonna: natúr joghurt szintén, vagy bármi, ami tízóraira is volt. Hogy ne kelljen túl sok édeset ennem én néha egy kis sós mogyit is beiktatok- mértékkel.


Vacsora: ultra loss shake tejjel. 18-19 órakor.

Utána ha nassolnék még egy pici! magot (mandulát, mogyorót rágcsálok).

22 órakor alszom.


Az étkezésem nem haladja meg az 1100-1200 kcal naponta. Nem is vagyok éhesebb így nyáron.


Nem eszek sem fagyit sem csokit, se pedig sütiket. Lényegében ez a titka. Az Ultra Losst ma már max heti egyszer-kétszer iszom, helyette vacsorára eszek valamit olyan 300 kalóriás ételt így már csak súlyttartok.


Szetintem így neked is működhet :) a lényeg hogy tarts ki a diéta mellett.


Ja és a mozgás persze. Heti 2x45 perc kardió meg erősítés.

2017. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Nagyon köszi
2017. júl. 21. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha úgyis varrónőhöz kell vidd akkor ő nem tudja megoldani, hogy beleférj? (mert szerintem ez is a munkája, hogy át tudjon szabni egy ruhát ha kell)
2017. júl. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy egy fűzős teteje van nem lehet kibontani akkor az egész ruhát át kell alakitani
2017. júl. 21. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát.. Ez szívás😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2017. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!