Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő mulva áll vissza...

Mennyi idő mulva áll vissza az eredeti súlyom (már ha visszaáll magától)?

Figyelt kérdés
Január óta fogyókúrázom, bár csak május-június óta van látható eredmény. Mindíg megvolt a napi 3 étkezés azonban most kedd-péntekig eléggé rosszúl éreztem magam emiatt nem is nagyon ettem. Hétfőn még 67 kiló voltam de amikor tegnap valamennyire jobban lettem megmértem magam és 69-70 kg t mutatott. Megijedtem mert lényegében alig ettem és mégis híztam 2-3kilót. Utánaolvastam és megtudtam higy ilyenkor raktároz a szervezet. Mennyi idő mulva (persze már egészségesen az eddigi táplálkozáshoz visszatérve) áll vissza a súlyom? Vagy ezt a pár kilót már csak fogyással tudom megint eltüntetni?

2017. júl. 22. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak kiszáradtál, ezért lettél 67 kg. Ez nem fogyás, a néhány nap alatt felszedett 2-3 kiló pedig nem hízás. Azt figyeld, egyik hétről a másikra mennyit változik a súlyod. Persze a havi vérzés még itt is bekavar.
2017. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!