Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a cukros meg egyéb köztudot...

Ha a cukros meg egyéb köztudottan nem egészséges dolgot kerülök és annyit eszek, hogy elverjem az éhségem, az hatásos lehet?

Figyelt kérdés
Sokat olvasgattam, de nekem nincs jelenleg keretem fehérjeporokra meg ilyesmire, úgyhogy arra gondoltam, azok nélkül vágnék bele a diétába (amit nem csak ideiglenesen, hanem állandóra tervezek). Mozognék is mellé természetesen, csak nem innék fehérjét meg a többi táplálékkiegészítőt. Így is jó lehet?
2017. júl. 22. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Jó étrend mellett feleslegesek a kiegészítők.


Ember-, étrend- s egyébfüggő, hogy az éhséged épp elverésével, fogysz, hízol vagy súlyt tartasz. Az étkezések száma s ideje is fontos lehet, nekem az, de messze az ételeim összetételén múlik legjobban az egész (nevezetesen a szénhidrát mennyiségén, de ez egyéni).

2017. júl. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!