Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok?

Szerintetek kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Szerintetek kövér vagyok? 160cm és 48kg? Én eddig nem gondoltam magam annak, de ma kaptam egy beszólást. Most fogyjak le? Ennél kevesebb súly nem lenne már veszélyes? Amúgy sportolok, nincs rajtam zsír, mégis azt mondták, hogy kövér vagyok. Összezavarodtam. Lehetek kövér ezzel a súllyal?

2017. júl. 22. 20:43
 1/10 anonim válasza:

Ne foglalkozz már ennyire mások véleményével:D

Egyáltalán nem vagy kövér, ha pedig sportolsz is akkor nem kell amiatt aggódnod hogy elhízol.

Amíg te nem érzed magad kövérnek és nem is kapod meg több embertől ezt a beszólást addig ne érdekeljen az az 1-2 ember aki kövérnek tart:)

2017. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen adatokkal kizárt.
2017. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég logikátlan oltás volt...a csont kollekció találóbb lenne.
2017. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ne foglalkozz az ilyen megjegyzésekkel!

Ne is vegyél róluk tudomást!

Eggyáltalán nem vagy kövér, ne akarj lefogyni semmi felesleg nincs rajtad

:)

2017. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

160 cm és 48 Kg, inkább híznod kéne még vagy 6 Kg-ot!


Szerintem így túl vékony vagy, ettől függetlenül csinos lehetsz.

2017. júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

asszem te provokatív kérdezel, kedves kérdező. ilyen arányos testre azt mondani, hogy kövér, az nagy barom lehet.


úgyhogy nyugi, látatlanban is jó vagy. a feleségem pont ilyen magas és súlyú volt lánykéréskor. tökéletes volt az alakja.

2017. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajtad zsír kövér már nem lehetsz
2017. júl. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

10 kilóval többel sem lennél kövér, max. lenne rajtad egy kis plusz.


Ha nincs rajtad zsír (ami szerencsére nem igaz, max. fölös nincs), akkor nem érzékeled, hogy butaságokat beszélnek mások? Ne foglalkozz velük.

2017. júl. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a fejeddel bajok vannak. Gondolom, azok, akik jót mondanak rólad, azok véleményével nem foglalkozol. Sőt... Csak akik beszólnak, igaz?
2017. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már bocs, de te hülye vagy, nem kövér.

Vagy önbizalmat gyűjtesz itt, vagy rossz az önértékelésed, de hogy hülye vagy az biztos.

Te magad mondtad, hogy izom van rajtad, nem háj, de izomból nem lehet valami sok, mert 160/48 az enyhénszólva is vékony, és csontjaid meg szerveid is vannak, az is súly.

2017. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!