Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iskolakezdésig még le tudnék...

Iskolakezdésig még le tudnék adni 5-7 kg, hogy meg is maradjon vagy már késő elkezdeni?

Figyelt kérdés
Igazából már régebb óta próbálok lefogyni, de soha nem voltam kitartó és most jött el az a pont, hogy elegem lett és magabiztos szeretnék lenni. Azért kérdezem, hogy iskolakezdésig sikerülne, mert úgy szeretnék visszatérni a szünetből, hogy amikor többiek meglátnak csak büszkék lesznek rám,hogy végre sikerült és mindenki megdicsér az alakom miatt.:)Nagyon megköszönném, ha írnátok nekem tippeket a látványos fogyáshoz.Különben 147cm vagyok és kb 50kg (ne írjátok kérlek,hogy "az pont jó ehhez a magassághoz" nem.nem jó, nagyon rosszul nézek ki, mert nem úgy terül el rajtam:/) Nagyon motivált vagyok és remélem sikerül.:) köszönöm a válaszokat előre is.

2017. júl. 25. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is 😄 12/L
2017. júl. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem írom, hogy pont jó a súlyod, nagyon izmosnak kéne ahhoz lenned...


Nos, van még elég sok időd. Ha nem is lesz meg 5-7 kiló (bár egy tempós fogyással a vízvesztéssel együtt összejöhet, főleg zsírból azért nem fog menni egészségesen), akkor is fogyhatsz annyit, hogy látható legyen az eredmény. És ha kicsit később fejezed be, akkor mi van? Bevallom, nem értem, miért muszáj iskolakezdésre lefogyni. OK, hogy az a leglátványosabb, de az egészség fontosabb, nekem még a kényelmem is... :)

2017. júl. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem muszáj pont iskolakezdésig sikerülnie. Inkább az a cél,hogy tényleg sikerüljön és e hízzam vissza és,azért ne teljen kb fél évbe:D
2017. júl. 26. 00:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha mások véleménye miatt akarsz változtatni a testeden az sosem gog sikerülni... fogyás/izmosodás/formásodás, ezek mind napi elhivatottságot igényelnek, minden nap oda kell figyelned magadra, ezt pedig csak magadért lehet csinállni.


Amúgy olvasd el a sárga kapszula című ebookot.

2017. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez az 5-7 kiló azért veszélyes, mert növésben vagy, a szervezeted rááll a vésztartalékolásra. azt vedd figyelembe, hogy kulturáltan, nem szenvedve,nem éhezve, nagyjából heti 30-40 dekát szabad elveszteni..ekkor még a szervezet nem büntet(nagyon).


a hét kiló jó lenne, ha idősebb lennél, nem növésben lévő.


kaloriabazis.hu (ez segít)

2017. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blondie.W ***** válasza:

Nem trollkodni akarok, de ez esélytelen. Egy hónapra 5-7 kg fogyás, rengeteg. Ha leadod, az vissza is megy.

20/L

2017. júl. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hatosnál a pont.

nem trollkodsz.

2017. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó,jó soha nem mások miatt akartam fogyni csak jó lenne,ha mások is észrevennék:D És nem muszáj,hogy egy hónap alatt adjak le annyit, ha úgyis lehetetlen, az egészségemet, pedig nem szeretném kockáztatni. Köszönöm a hasznos válaszokat:)
2017. júl. 26. 22:20
 9/10 anonim válasza:
Akkor tudod megtartani a súlyod, ha megváltoztatod az étkezési szokásaidat. Lehet, hogy először nem jár nagyon feltűnő változásokkal. A magasságodból ítélve még nagyon fiatal lehetsz, lehet, még nem kéne belevágni semmilyen nagy fogyókúrába, mert még a nőni fogsz és akkor jó lesz a súlyod. Egyébként meg azért írják, hogy az 50 kiló kevés, mert azt nem veszik figyelembe, hogy hány éves vagy és hogy milyen magas. Ha elképzeésu egy 170 centis felnőtt nőt, annak tényleg nagyon kevés :D
2017. aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
elképzelsz*
2017. aug. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!