Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6-8kg feleslegem van. Mit...

6-8kg feleslegem van. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam pár fitness dvdt, de amelyikről úgy éreztem hogy tényleg lenne hatása, nem bírtam tovább csinálni 5percnél.:(

Gondoltam rá, hogy elkezdek futni, de olyan furán érezném magam, ha futkoznék kint az utcán. A kert meg túl kicsi, hogy ott rójam a köröket.

Az étkezésemmel is gond van, túlságosan vonzódom mindehez ami egészségtelen.(csoki, jégkrém, chips)

Milyen mozgást ajánlanátok, és milyen diétát?

21/L


2010. máj. 22. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

én azt ajánlanám, hogy a hülye kifogások helyett emeld fel a segged és menj sportolni, ha eleget sportolsz, némi egészségtelen ócskaság is belefér az étrendedbe


[link]

vagy bringa

vagy úszás

vagy túrázás

2010. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mozogni mozogni és mozogni. na meg elhagyni a csokit, jégkrémet és csipszet...


furán éreznéd magad hogy futsz az utcán? és a 6-8kg feleslegtől nem érzed magad furán ha már ennyire zavar?


na most akkor döntsd el hogy futsz és formásodsz, vagy ülsz és eszed a csokit jégkrémet meg csipszet és hizol!


nekem nem kellett diéta mert ahogy fogytam összeszükült a gyomrom, kevesebbet ettem és minél könnyebb vagyok annál többet mozgok, szóval már futni sem muszáj eljárni mert nem hizok.

2010. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de nem kell ilyen cinikusnak lenni. amúgy nem kifejezetten látszanak rajtam a plusz kilók, 58 kiló vagyok csak, ezért nehéz rászánni magam, mert nem olyan vészes. értitek?
2010. máj. 22. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj ha nem vészes akkor az azt jelenti, h téged annyira nem zavar, de ha igen akkor máris lemondani az édességekről és cukros üdítőket elhagyni helyette vizet, teát igyál egész nap min 2 liter max 3! És nem muszáj futni biciklid van??????? akkor pattanj a nyeregbe és hajrá! Egyébként a séta is sokat segít persze kicsit tempósan, de ha minden nap 40 percet sétálsz meg fog látszani! Ami nekem még bevált, h a kedvenc zenéimre táncolok 40 percet az is jó! De ha nem hagysz fel a nassikkal nem érsz vele semmit! Remélem tudtam segíteni!
2010. máj. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, próbálom megfogadni!:)
2010. máj. 23. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!