Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék lefogyni 14 éves...

Szeretnék lefogyni 14 éves fiú vagyok és kb 175 cm és 70 kg milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés
nagyon szertenék lefogyni met nem vagyok megelégedve magammal
2011. nov. 3. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogynod kellene, hanem izmosodni. Sportolni kezdj, mert akkor lehet, hogy dekara nem valtozik a sulyod, de az izmossagod sokkal szebbe teszik (es latszolag vekonyabba is) a testedet. Ha izmosan lennel 175/70, akkor az nem koverseg. Szoval: SPORT!!!
2011. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm és milyen sportokat ajánlotok csak ne a focit meg a kosarat mert nem szeretem
2011. nov. 4. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

A legolcsobb, ha csak siman futsz naponta 30 percet. De ha tudsz aldozni ra, akkor vehetnel sulyzokat es otthon edzhetnel, vagy elmehetnel uszni, vagy beiratkozhatnal valamilyen kuzdosportot tanulni, ezeregy lehetoseg van. Ha videken laksz, akkor is lehet talalni nagyon sok megoldast.

(nekem regen nem volt lehetosegem kis kezi-sulyzokat venni, es estenkent ket asvanyvizes-uveget tartottam a kezemben es azokat emelgettem jobb hijan)

2011. nov. 5. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2011. nov. 5. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!