Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét alatt le lehet fogyni 5...

2 hét alatt le lehet fogyni 5 kg-ot? Ami megis latszodik?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #fogyás #diéta.súly
2017. júl. 30. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hogy lehet. Nem nagyon kell enni 2 hétig. Mozogni sem, mert ahhoz nem lesz energiád. Látszni pedig... hát annyiban, hogy beesettebb lesz az arcod, meg hasonló, nagyjából ennyi. Ha valakinek rááll a szeme, észreveheti, de nem lesz jelentős.
2017. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
De okos kérdés...Hány kiló vagy? Én ha 1 napig nem eszek és jól kifosom magam már lement az 5 kiló...de te, gondolom, 45 kg vagy és csontból akarsz fogyni, ami eleve képtelenség.
2017. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Le lehet.
2017. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
16%

Le lehet de mozogni kell sokat es sok zoldseget rizst csirkemellet enni

Hulyeseg a koplalas,mivel nem lesz benned tapanyag ezert a tested felemeszti az izmot attol a zsir reteg meg lesz,igaz sovanyabbnak fogsz latszani de ha ujra normalisan fogsz etkezni megjobban meg fogsz hizni szval helyes taplalkozas es sok mozgas (elnezest az ekezetek hianyaert telorol vagyok)

2017. júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Le lehet, csak nem ajánlott. Hetente max. 0,5-1 kg-t kéne fogyni, amit a bőröd is tud követni. Az az 2 hét alatt 1-2 kg tudsz fogyni. Szerintem az is jó dolog. Egészségesen fogysz, és még a bőröd sem fog lógni.
2017. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!