Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyit izmosodtam volna?

Ennyit izmosodtam volna?

Figyelt kérdés

2honapig az ágyhoz voltam kötve(térd mütét) és felszedtem 15 kg-t. De nem látszik(annyira) rajtam. Lehetséges, hogy sport nélkül izmosodik az ember? 20éves fiú.

Egyébként úgy is érzem h erősebb vagyok :)

Van ilyen?


2010. máj. 23. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs.

Híztál.

2010. máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Biztos, hogy híztál, de még fiatal vagy, és ha jó kötőszövettel áldott meg az ég, akkor persze nem is "folysz" el rögtön pár kiló miatt. Azért érzed erősebbnek magad, mert kipihented magad, és persze a sejtjeid is jobb "ellátásban" részesültek.
2010. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Híztam igen, de 15 kg jobban meglátszana rajtam! Egyébként se voltam egy sovány gyerek! Azt is tudom h el oszlik a testemen a felesleg... De mégis az az érzésem h izom is több lett.
2010. máj. 23. 11:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Híztál, ráadásul a legrosszabb formában. A legveszélyesebb zsír az, ami nem látszik, mert a belsőszervekre rakódik le. Jó ha ilyen fiatalon elkezdesz ezzel fogallkozin, mert 15 kg nagyon komoly.
2010. máj. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy híztál! 2 hónap minimális mozgással nehezen szedhettél fel izmokat. Örülj neki, hogy nem látszódik annyira és kezd el bepótolni az elmaradt testmozgást, ha már úgyis ennyi erőt érzel magadba. :)
2010. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Az bizony mind zsír, meg a sok szénhidrát megkötött egy csomó vizet is. Ha az izmok nincsenek kőkeményen terhelve, akkor nincsenek az izomrostokon mikro sérülések sem, márpedig az izomtömeg akkor növekszik ha a mikro sérülések a regenerálódás alatt megfelelő fehérjebevitel mellett "gyógyulnak" vagyis megvastagodnak... Ez a hatásmechanizmus, fekvés és nem mozgás mellett ilyen egyszerűen nincs.


Edző

2010. máj. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

EDZŐ!


Segítségedet kérném!

163cm magas, 64kg csaj vagyok. Béres Alexandi programjával fogytam 5 kg-t. Most pedig megálltam 64 kg-nál, pedig 60-ra szeretnék lefogyni. Szerda óta ezért edzőterembe járok: fél óra futógép, 12 perc elipszi tréner, 12 perc taposó gép (még ma is!) aztán hasizmozok kb 5percet. Ma is ráálltam a mérlegre, még mindig 64 vagyok, pedig szerda óta igazán lejjebb mozdulhatott volna valami. Szerinted jó ez az edzésprogram, vagy változtassak valamit? Ha így folytatom, akkor pár hét múlva ugye 60 leszek?

2010. máj. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17.08 A kajáláson múlik minden. Hiába égetsz el 300-400 kcal-t a teremben, ha mellette nem táplálkozol jól! Ennyi kalóriát ledolgozni egy óra meló, megenni meg fél perc.

Egyébként 12 perceket csinálni 3-4 különböző gépen teljesen felesleges... A legjobb ha a futógépet beállítod mondjuk 5km/h-ra és 6-7%-os emelkedőre, és nyomod egy órát. Az 5 perc hasizom teljesen felesleges, legalábbis a zsírleadás szempontjából.... Egyébként meg szerda óta 4 nap telt el... mégis mit vársz ennyi idő alatt? :) Heti fél kilót lehet zsírból fogyni a te esetedben, ha jó az étrend és az edzés is oké... amúgy meg soha nem a mérleg a viszonyítási pont, hanem a tükör!!!


Segítségedet kérném!

163cm magas, 64kg csaj vagyok. Béres Alexandi programjával fogytam 5 kg-t. Most pedig megálltam 64 kg-nál, pedig 60-ra szeretnék lefogyni. Szerda óta ezért edzőterembe járok: fél óra futógép, 12 perc elipszi tréner, 12 perc taposó gép (még ma is!) aztán hasizmozok kb 5percet. Ma is ráálltam a mérlegre, még mindig 64 vagyok, pedig szerda óta igazán lejjebb mozdulhatott volna valami. Szerinted jó ez az edzésprogram, vagy változtassak valamit? Ha így folytatom, akkor pár hét múlva ugye 60 leszek?

2010. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!