Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől is hízhatok? Vagy még...

Ettől is hízhatok? Vagy még fogyni sem fogok tőle?

Figyelt kérdés
Áttértem arra a diétára, hogy az ételeket megrágom, aztán kiköpöm.Így is élvezhetem az ízét, de nem hízok.Vagy igen?Ettől lehet hízni? KÉRLEK SEGÍTSETEK!
2010. máj. 23. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem lehet, jól csinálod hajrá!! DE nehogy nyelj közben!! Ha nyeled a nyálad akkor is bejut a kajából valamennyi tápanyag, az meg ugye nagyon rossz lenne!

Azért a szeretteidtől búcsúzz el még időben... Bár lehet, hogy egy ilyen zseni nem is hiányozna nekik annyira.

2010. máj. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
tök élevzetes lehet veled enni :))) na de ilyen hülyeséget sem hallottam még...tehát magyarul nem eszel semmit.gratulálok. miért nem értik már meg az emberek hogy egy jól összeállított étrenddel és napi 5-6 kis adaggal és sporttal lehet fogyni!!!!
2010. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem rossz ötlet, a mai nehéz gazdasági helyzetben

:-)

Feltaláltad a többször használatos kaját.

Egy gond van, a szájból egyetlen tápanyag képes felszívódni, az pedig a szénhidrát. De Te ne törődj ilyen buta tényekkel....

Legjobb ha egy gumipókkal jól elkötöd a nyakad, nehogy véletlenül lemenjen egy kis falat!

2010. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én még meghánytatnám magam, aztán bevennék valami hashajtót is... biztos ami biztos
2010. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
nem lehet normálian válaszolni?:/ pff..
2010. máj. 23. 14:03
 6/17 anonim válasza:
93%

Normális választ vársz?

majd én megmondom:

SZÁNALMAS HÜLYE VAGY AZ VAN.

Vizsgáltasd ki magad!!!!!

2010. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

De lehet normálisan is válaszolni.

Lécci tegyél föl normális kérdést.

2010. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

szánalmas vagy te b@zdmeg.:)

amúgy ez egy egyszerű kérdés.igennel, vagy nemmel lehet válaszolni.mi ezen a nehéz?

2010. máj. 23. 14:28
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
bulimia féle. go háziorvos--> pszchiológus!
2010. máj. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hány szegény ember enne, te meg kiköpöd nehogy hízzál 2 kilót? mellesleg fogyni nem fogsz tőle...
2010. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!