Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fizikai munkától fogyni?

Fizikai munkától fogyni?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában sétálok, emelek, pakolok az új munkahelyemen. Csak egyszer van kajaszünet , így csak reggel és 1 körül szoktam enni, pedig du.6-ig dolgozom. Hazaérek és eszem még valamit , majd alszom is. Szerintetek fogyni fogok így? 20/L
2017. aug. 4. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, de nem biztos. A postások is sokat mozognak, mégis van közöttük túlsúlyos.
2017. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

írd fel a fogyasztott ételeket, súlyukat, kalóriatartalmukat, aztán kiderül..ha több, mint 2000 kcal akkor nem fogysz.

Ha 1600 a napi energiabevitel, akkor fogysz..arra ügyelj, hogy soha ne éhezz..úgy oszd be az ennivalód.

cukros üdítőt,és hasonlót ne igyál.

2017. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez merőben a kalóriadeficiteden múlik, a mozgás és az étkezések száma nem sokat mond... Lehet, hogy hízol, lehet, hogy fogysz, lehet, hogy súlyt tartasz. Az én családomban mindenki inkább hízna a fenti felállással, de rólad mit se tudok.
2017. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy fizikai munkát végzel, még nem jelenti azt hogy fogyni is fogsz. A fizikai munka, aktivitástól függően napi pár száz kalóriával növeli a bevihető kaját. Az étrendeden múlik minden.
2017. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz, viszonylag könnyebben, ha mellette sportolsz és oda figyelsz a kajára. De ha amit megeszel az szemét ugyanúgy, mint eddig, akkor semmit nem befolyásol a fizikai munka.
2017. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma bár megettem 1300 kcalt, de el is égettem 1000-t.
2017. aug. 4. 21:25
 7/7 anonim ***** válasza:
És azt mégis m8ből gondolod?
2017. aug. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!