Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mivel tudnék fogyni...

Hogyan mivel tudnék fogyni gyorsan 5-10kgot?

Figyelt kérdés

156cm 80kg vagyok

(2 szülés után jöttek fel a kgok)

Szeretnék minél gyorsabban leadni 5-10kgot

Majd lassítanék (edzés + egészséges táplálkozás)

Kerülöm a fehér cukrot, tésztákat, édességet)

(regenor életmód váltást követem nagyjából)

Nincs tej termék, helyette van sok hús, zöldség. Némi gyümölcs.


Célom a szülés előtti 56kg lenne de megelégednék a 60kg-al is :D



2017. aug. 3. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

..."Ha több kalóriát égetsz el, mint amit beviszel, fogyni fogsz!"...


ez a mottója a kaloriabazis.hu-nak.


Az elképzelésed nem rossz, de ne gyorsan fogyj, mert akkor hazavágod a szervezeted.

Elegendő heti 30 deka súlyvesztés. Csak egy digitális konyhamérleg kell, aztán számolhatod a kalóriákat.


25 kilót akár két év alatt is leadhatsz úgy, hogy soha nem éhezel, nem vagy ingerült, és fáradt. A háj bizony lassan fogy, mert annak kcal tartalma legalább 1000/100g.

szóval inkáb lassan, de biztosan.


szerintem.

(nekem két év kellett 25 kiló leadásához, a súlytartás már gyerekjáték)

2017. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
47%
Jöttek fel a kilók, mi? :-)))))) Pedig biztos sokat mozogtál és nem zabáltál sokat...
2017. aug. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát képzeld kedves utolsó nem zabàltam sokat... Nem a mennyiséggel volt a baj hanem a minőséggel... A tészta, édesség üdítő stb stb ami mind hizlal..

Most már Kerülöm ezeket s a sok szénhidrátot..


Nem edzettem, de nem is ültem otthon egésznap..

Bár ezt pont neked mondom? Akinek szinte 100% h nincs is gyereke és nem is szült....

2017. aug. 3. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
De a mennyiséggel volt gond. Barmit ehetsz ha kaloria deficitben maradsz akkor fogysz, ha tobbet eszel amennyi szukseges a szervezetednek hízol. Megehetsz 1700 kcalt zöldségből, gyümölcsből és ehetsz mellé csokit is és tésztát is. Attól, hogy barna kenyeret eszel és ilyen olyan draga fittnek, egészségesnek nevezett ételt nem fogsz fogyni ha nem vagy kalória deficitben. Azt eszel ami jól esik, csak számold bele a keretedbe. (13 kgtol szabadultam meg és azt ettem ami jól esik, 3 hónapja tartom a súlyom.)
2017. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne csak nagyjából kövesd a regenor étrendet, és az eredmény nem marad el.
2017. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!