Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenekkel nagyon el lehet...

Ilyenekkel nagyon el lehet szúrni a diétát?

Figyelt kérdés

Már 1 éve diétázok és a maradék 5 kg feleslegtől valamiért nem tudok megszabadulni... Próbáltam már hogy tényleg minimális szénhidrátot vittem csak be a szervezetembe és aztán rájöttem, h ez így nem működik és kell a szervezetemnek más formában is. Így kezdtem a reggelimhez is 1 vékony szelet magvas kenyeret fogyasztani, vagy h ebédre egy kis tortillát is megeszek és a nap további szakaszában már csak a könnyebb ételeket fogyasztom. Pl. így késő délutánra egy natúr joghurt és este vacsira lazacos saláta. A kilók viszont mégsem indulnak meg... Lehetséges, h centikbe igen, de jó lenne ha a mérleg is mozdulna. Igyekszem heti 3x kardiozni (szobabicikli), de megesik, h csak heti 1 sikerül.. Esetleg tudnátok nekem valami otthon elvégezhető tornasorozatot is mondani,ami főképp a hasi úszógumikra van hatással?


Köszönöm a segítséget! :)


2017. aug. 4. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A hasi úszógumikra is csak a kalóriadeficit van hatással, a torna csak izmosít megfelelő feltételek esetén.


A szénhidrátbevitel nem annyira fontos csak a fogyást nézve, de nyilván kalóriadeficit kell.

A leírás alapján, ha nincsenek is konkrét mennyiségek, nem eszel sokat, bár a reggelidet nem írtad, csak hogy kenyeret eszel hozzá...

2017. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj elnezest, leirom akkor h pl ma mit ettem hatha segit :)

Reggelire: 2 tükörtojás olivaolajon megsütve

Ebédre: Tortilla tekercs benne joghurttal, ruccolaval, paradicsommal, gombával és tofuval

Nasi: Pár szem szárított banán

Délután 4 óra fele feher joghurt (Activia joghurt méretű)

7 órakor vacsira: Lazacos salata -ma kivételesen teljes kiőrlésű zsemlével mert nagyon kívántam


Ezzel a mai napom befejeződne... Ez igy mennyire jó? vagy mjn lehetne valtoztatni?

2017. aug. 4. 19:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Reggelibe + az egy vékony szelet kenyér amit írtam :)
2017. aug. 4. 19:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj és a vacsira a zsemle is csak fél zsemle volt 
2017. aug. 4. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!