Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitol lehet ez? Esetleg...

Mitol lehet ez? Esetleg hogyan lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés

Egy ideje fogyokurazok de manapsag nem igazan tudok fogyni csak allok egy szinten pedig nem valtoztattam etrendet. Aztan (ettol fuggetlenul) nem volt etvagyam 1-1.5 hetig) es szinte csak reggeliztem mert rosszul lettem eves utan. Miutan jobban lettem raaltam a merlegre egy grammot sem fogytam. Visszajott az etvagyam megintca jol bevalt napi 3x etkezes es naponta akar fel kilo is fel tud ram jonni. Na itt kiakadtam hogy ez lehetetlen hiszen ennyit meg a legnagyobb zabalassal sem lehet felszedni egy nap . A valaszokat elore is nagyon szepen koszonom!

172/67 kg


2017. aug. 4. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem zsír jött fel, te is látod, ne aggódj, majd lemegy.

Hogy miért nem fogytál korábban, passz, talán elnyomta a fogyást a testsúlyingadozás. Bár nem tudom, mennyit ettél.

2017. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen ki kell számolni a napi adagot, és fogyni fogsz.
2017. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat
2017. aug. 5. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet keveset ittál előtte
2017. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andizsuzsi ***** válasza:

Koplalsz?

A napi 3 kaja mit takar?

2017. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Inni szoktam napi 3-4 litert (sima es izesitett vizet)

Reggeli:nagy adag salata vagy zoldseges rantotta ezekhez beha hazi gyumolcsturmix

Ebed: mindig valtozo de bem vmi hetkoznapi inkabb olyan reggeli beutese van mert volt mar fott virsli vagy szenhidratcsokkentett pogacsacsa szendvicskent esetleg csumolcs

Vacsora: gyumolcs, zoldseg

2017. aug. 5. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!