Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatok le egy het...

Hogy fogyhatok le egy het alatt kb 4 kilot? 14L

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy csak gyümölcsöt zöldséget tojást és max barna kenyeret eszem.MIndenből keveset de többször egy nap.Rengeteg vizet iszom és zöld teát.Semmi olyat ami cukros olajos,zsiros.És sportolok is melette.Futás,edzés,ugrókötél,tollaslabdázás.MIt tegyek?.Nagyon sűrgős mivel jövő héten táborba megyek tengerre és ma ládtam hogy felszedtem magamra egy pár kilót.Nem szeretném hogyha csúfolkodnának velem. .Ha kell nem eszek semmit egész héten....
2017. aug. 7. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy hétig voltam beteg.

Nem ettem szinte semmit, napi egy étkezés, ott is keveset.

2kg ment le, semmi több.

Az is izomból, ezt bizton állítom!

Utána két hét alatt visszajött, se szó, se beszéd.


Na most. Ha te nem eszel egész héten, súlyodból fogyni fogsz, lehet a feleslegből is, de ha az én példámat vesszük, akkor izomból.


Nézzük csak: elmész a tengerre, (úgy, hogy nem ettél a héten) x kilóval könnyebb leszel.

Izmodból veszítesz, formádból is.


Rossz közérzeted lesz, valamint a tengeren valószínűleg becsúszik egy két palacsinta, egyéb nyalánkság.

Felszeded azt, ami lement izomból, így kétszer annyi lesz a felesleg.


Viszont, ha ráállítanak egy mérlegre, akkor nem 55, hanem 51 kiló leszel.(Adatok csak szemléltetés céljából)

Mennyivel jobb már!

2017. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de akkor mit egyek ?
2017. aug. 7. 18:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Késő bánat kérdező. Egy hét alatt sporttal és megfelelő étrenddel kb. fél kiló menne le és az sem csak zsírból. Koplalással a mérleg látványosan kevesebbet mutatna, de te alaktalan és gyenge lennél, mivel izmot és vizet veszítenél nagyrészt, ahogy az első is írja. Fogadd el, hogy a koplalással, csak nagyobb gondot csinálsz magadnak. Hidd el, a strandon senki sem fogja a te testedet nézni, mindenki el lesz foglalva a saját problémáival.
2017. aug. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Nem lehet 1 hét alatt úgy megváltozni, hogy az szép látványos legyen.

Koplalással összeesel, nemcsak szó szerint, hanem olyan nyúzott, löttyedt leszel.

Nem egy hét alatt ment fel az a plusz 4 kiló, nem is egy hét alatt fog lemenni.

2017. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Van egy "bécsi" diéta amivel én 3 a testvérem meg 5 kg fogyott egy hét alatt. Megvan adva, hogy mit ehetsz. Napi három étkezés van. Ha szeretnéd leírom, de megtalálhatod interneten is :)
2017. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!