Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen lábaim és...

Hogy lehetnek ilyen lábaim és mennyit kell hullahoppoznom ahhoz, hogy ilyen derekam legyen?

Figyelt kérdés

Kb ilyen combom van (vagy pár centivel kisebbek):

[link]

És ilyet szeretnék:

[link]

[link]


Az én testemhez képest ilyen a csípőm:

[link]

És ilyet szeretnék:

[link]


A kérdésem az lenne, hogy milyen tornával lehet ezt elérni, illetve mennyit kellene hullahoppoznom? Egy-két kajatanács is jó lenne. A válaszokat előre is köszönöm. :)


2010. máj. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
bringázás ;)
2010. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mennyit bringázzak és kb. mikor lehet észrevenni az eredményt?
2010. máj. 23. 23:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb kell enned,és kevésbé hízlaló ételeket,rendszeresen mozogni,napi kg. 1 óra futás. Mellette igyál sok folyadékot.
2010. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A hullahopp nagyon jó, főleg ha nehéz, csináld minden nap, amennyit bírsz, jó,mert közben tudsz tévét nézni, stb.

Szerintem nagyon gyorsan meglátszik az eredmény!!

2010. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
futás napi 1 óra:D
2010. máj. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is kb ugyanilyen az alakom:( szóval ez engem is érdekelne :)
2010. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért akarsz girnyó lenni? Sztem az a nő aki az első képen van, nagyon is kívánatos, mert igényes és szexi attól függetlenül, hogy vaskosabb, mint a másik

de ha fogyni akarsz, akkor diéta, sport. Fél év alatt már nagyon látványos eredményt lehet elérni. Bringa, futás, edzőterem, a fiúk szívesen segítenek :))))))

2010. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!