Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van? Narancsbőr?

Miért van? Narancsbőr?

Figyelt kérdés

Nem viccelek!!!

Nagyon sokat mozgok!!

25 éves vagyok túl egy szülésen.

52kg vagyok,de izmosabb.

Hetente 2-3x 10km futok.

Valamint minden másnap 100-130 percet tornázok itthon Rékára.Mindent súllyal csinálok ,2-3 l vizet lenyomok magamba.Liszt érzékeny vagyok így kenyér ,tészta semmi.Cukrot még csak hírből sem eszem.

Nagyon jó lett az alakom DE!!!!!

A mocsok narancsbőrrel nem bírok!!!!!!!!!!

Teljesen kikészít,amit kőkemény munkával elértem nem tudom élvezni emiatt!!!

Szaunára és masszázsra nincs anyagi keretem,de a férjem redszeresen át szokta maszírozni nekem.Próbáltam már fahéjolaj,tekercs,dörzsi ,váltó zuhany stb de semmi!!!

Persze sokat javult de ennyi nem tovább!! A combom külső részén illetve a fenekem alatt van.És utálom!!!

Miért van?? Mit csinálok rosszul?? Mit tehetnék még???????

Nem értem tiszta izom már mindenem és mégis!!!!!!!!!!!!

Annyira elkeserít.:((((((((((((((((((((

Köszönöm aki válaszol.


2010. máj. 23. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha ez így igaz, ahogy leírtad, akkor képtelenség, hogy narancsbőröd legyen, dobj már egy fényképet a combodról....
2010. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sajnos a hormonnal kezelt hús is okozhat narancsbőrt. tudom hogy ezt szinte lehetetlen kiiktatni az étrendből, de talán annyit tehetsz hogy nem hentestől, hanem piacról vásárolsz tanyasi csirkét
2010. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Holnap tudok csinálni csak!

Nem hazudok!! Nincs miért,nem egy hüly@ tini vagyok aki itt éli ki magát,egyszerűen csak elegem lett,mert nagyon keményen oda figyelek és mégis.............férjem sem érti.

Már csak a rohadt genetikára tudok gondolni mivel tipikus körte alakú család vagyunk:-(((

2010. máj. 23. 23:20
 4/15 A kérdező kommentje:
Húú ezt nem is tudtam.Hús??
2010. máj. 23. 23:21
 5/15 anonim ***** válasza:
De miért hagytad abba?Folytasd ameddig el nem tűnik mind!Váltózuhyan, rengeteg víz, zöld tea, masszázs, tekercs!!!
2010. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Picit alább hagyott a lelkesedésem:-)))

A sportot soha nem hagynám abba,semmilyen indokkal!!

Csak sikerül egyszer..........de nem tudom mit rontok el.

hmmm....

2010. máj. 23. 23:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Örökletes is lehet a gyenge kötőszövet, nem csak az életmódon múlik, van-e narancsbőröd vagy sem. Kérdezd meg anyukádat, neki volt-e már fiatalon.
2010. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Különben is, miért olyan fontos ez? Van férjed, aki szeret, van egy tündéri gyereked, ki a fenét érdekel, hogy mennyire sima a bőr a combodon?
2010. máj. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:-))

Női hiúság:-)))

Talán,nem tudom sajnos maximalista vagyok:--))

2010. máj. 23. 23:58
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy életünk van, az időnk véges, annyira felesleges ilyen butasággal ennyi időt elvesztegetni! Élvezd az életet, érezd jól magad, mozogj annyit, hogy egészséges maradj, és sz@rd le, hogy milyen a bőr a combodon! Örülj neki, hogy karcsú vagy és fitt! :)
2010. máj. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!