Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legbeváltabb módszeretek...

Legbeváltabb módszeretek tartós fogyásra,5 kg-hoz?

Figyelt kérdés

Öt kilótól szeretnék megszabadulni, nagyjából tinédzser korom óta ennyi volt az a felesleg, amit mindig le akartam adni, volt, hogy sikerült is, futással, diétákkal, de mindig visszajött. Tavaly nagyon megbántottak, és úgy jött össze hirtelen minden, hogy atkinsba kezdtem, amivel 2 hónap alatt leadtam 22 kilót. Ez egy hónap alatt visszajött. Most -5 a cél, de szeretném megtartani. Nagyon hízékony vagyok, a családom jórészt erősen túlsúlyos, és magas TSH-m van.


Ötleteket szeretnék a fogyásra.



2017. aug. 8. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

SOk víz, sok mozgás, sok gyümölcs, zöldség!

Sok fehérje, kevés zsír és szénhidrát!

KLÓRIADEFICITTTEL LEHET FOGYNI

Több kcal-t égetsz, mint amennyit beviszel.

ha pl 2000kcal-t ettél akkor csökkentsd 1800-ra, pár nap múlva 1600-ra, majd 1400, m,ajd 1200! Innen már ne csökkentsd!

NE vonj el semmit a szervezetedtől! Tornázz!

2017. aug. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a lifetilt kockahas diétáját követtem, az edzést hasi műtét miatt nem csináltam, de hetente háromszor-négyszer eljártam kocogni, így sikerült két hónap alatt megszabadulni 9 kg-tól. A diétámnak már vége, de odafigyelek arra, mit és mennyit eszem, nem is kell mérnem az adagokat, már ránézésre látom, hogy kb. mennyit ehetek. Úgy sikerül a súlyomat tartani, hogy heti négy nap a diétához hasonló étrendet tartok, könnyű ételeket eszem, a maradék napokon meg eszek olyasmit is, mint azelőtt, tészta, sült krumpli, stb. És továbbra is járok futni. Hiába fogy le az ember, ha utána visszatér a korábbi életviteléhez, akkor csak jojózni fog, ami nagyon káros, régen én is szívtam ezzel.


A sok gyümölcsöt nem ajánlom, rengeteg kalória van bennük, én csak tízóraira fogyasztottam, hetente kb. három alkalommal, az is csak egy közepes méretű alma volt, vagy egy kisebb banán, narancs.

2017. aug. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs "legbeváltabb módszer", ami sokaknak remek, az neked lehet, hogy csak hízást vagy éhezést okoz.

Pár alapelv van, de az az egészséges táplálkozást írja le (nem mintha mindenkinek ugyanaz lenne az egészséges, de azért vannak dolgok, amik kb. mindenkire igazak).

A fogyáskor kalóriadeficit kell, pont. Hogy ehhez zsírosan egyél vagy ne, gyümölcsösen vagy a répát is kerüld, egyszer egyél naponta vagy 7-szer, az merőben egyéni. A mozgás sem mellékes.


Ha nem eszel többletben, akkor természetesen nem hízod vissza a kilókat...

2017. aug. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!