Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3év alatt 15-20kg-t hízott a...

3év alatt 15-20kg-t hízott a feleségem, mit csináljak? (próbálok rakni egy illusztrációs képet)

Figyelt kérdés

[link]


Nyilván a képen nem Ő van,mert megolne,de a változás nagyjából ez.Nincs gyerekünk meg csak 25eves,és 3eve a feleségem,5eve a barátnőm.Miota összeházasodtunk azóta kezdett el hizni..az első 5+nal meg dicsertem,őszintén tetszett...aztán 10+nal már aggódni kezdtem,és mondtam Neki kedvesen h mehetnénk együtt mozogni stb.Azt mondta egész életében alig evett,és had élvezze egy picit jobban(ezt nem nekem mondtam hanem a barátnőjének,de hallottam). Ne értsetek félre ugyanúgy szeretem,de ez nem egy jó út...Sexualisan 5-10plusszal meg vonzott mostmár sokszor nehéz,és úgy érzem Ő neki ez jó,ami aggaszt egy picit. Mit csinaljak h legalább 5-10kgot visszafogyjon?Egeszseg miatt is,baba miatt is mert akkor utána mi lesz? Komoly válaszokat várok... Ő 180/65volt és most 80-85kg...



2017. aug. 9. 11:27
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Ezt a profilt most csinaltam mostani kérdés,és nyilván nem mertem a saját nevemen kérdezni,ebből meg biztos nem jön rá,hogy én vagyok. :)
2017. aug. 9. 11:31
 2/44 anonim válasza:
88%
Menjetek sétálni, túrázni,étkezzetek egészségesen.
2017. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
38%
Tipikus pasivadasz nő. Mostmar megvan a ferj nem kell figyelni semmire lehet zabálni. Mond meg neki hogy ez neked nem jó, es nem akarsz meg igy leélni 50-60 evet. Fő az őszinteség.
2017. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
34%
Ha ugyanúgy szeretnéd, nem befolyásolna a külseje, hanem elfogadnád, hogy ő így érzi jól magát (vagy előtte is a testét szeretted). Önző vagy. Ha nincs egészségügyi gondja belőle, fogadd el.
2017. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%
Mondd meg neki, hogy szeretnél egészségesen élni és ebben kell a támogatása, ergo mindketten váltsatok életmódot. Normális étkezés mellett nincs koplalás, rendszeresen kéne sportolni és valami aktív hobbit is kereshetnétek ( kerékpártúrák, kirándulás, esti hosszú séták). De azért a kép alapján nekem nem tűnik súlyosnak a helyzet, inkább azt mondanám, hogy eddig volt vékony, most pedig átlagos testalkatú, valószínűleg már csak a sporttal is nagyon jól nézne ki
2017. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló.Miert vagyok önző? Szeretem most is,es 50kg-al többen is szeretnem,nem hagynám el,de nem tetszik így.Regen jól működött a sex,mostmár nehezebben bírom emlegetni stb...Lehet viccesen hangzik,de ez van....Illetve én ugyanúgy nézek ki,sportos vagyok,azt mondjak jóképű,és szeretnem hogy a párom is tegyen ezért...Nem azt várom el h 0kajat egyen stb.De azt igen,hogy próbáljon meg legalább mozogni.
2017. aug. 9. 12:03
 7/44 anonim ***** válasza:
71%
Oké most látom, hogy 180cm és 65 kiló volt, azt ugye tudod, hogy ez nagyon kevés ehez a magassághoz?
2017. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
28%
Olyan bálna lesz majd szülés után hogy locsolhatod majd sós vízzel Nehogy kiszaradjon. Inkább még most engedd vissza a tengerbe, majd megszigonyozza valaki mas.
2017. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

5koszonom a hasznos választ.


Nem volt nagyon vékony,tejesen normális alakja volt,most el tudjatok képzelni,hogy milyen...Utolsó Te viszont bunkó vagy,én nem bátottam,nem balnaztan csak változtatni akarok ezen,gondolom azért Te tökéletes vagy.

2017. aug. 9. 12:10
 10/44 anonim ***** válasza:
42%
En csak azt írtam hogy az lesz. De abbol amit a barátnőjének mondott teljesen az jon le, hogy csak addig adott az alakjára, amig férjhez nem ment. Mostmar mindegy neki, a kampányidőszaknak vége, a hal a hörgő még egy két gyerek es lehet azt mondani hogy agyerek miatt.... Teljesen tipikus. Ha nem változik, dobd vissza még a gyerek előtt vagy egy életre mellette ragadsz
2017. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!