Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szeretne ismerősöm...

Hogy szeretne ismerősöm lefogyni, ha csak gyors kaját eszik?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki sirànkozik, hogy meghízott. Sportol is, de közben eszi a gyrost, pizzàt, édességeket meg sok minden màst. Mondtam is neki, hogy így nem tudsz fogyni, ha ezeket tömöd magadba, de ő vàltig àllítja, hogy este a sporttal úgyis leadja. Sokszor mondom azt is neki hogy édességek helyett gyümölcsöt egyen. De nem nagyon tud ellenállni a gyors kajàknak.

2017. aug. 15. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyors kajákkal nincs semmi baj, de a mennyiséggel annál inkább. Egy egész pizza több, mint 1000 kalória, és az mellett még nyilván mást is eszik aznap. Szerintem meg kéne próbálni folyamatosan "leszoktatni". Minden nap eggyel kevesebb szeletet egyen. Így a végén már csak 1 szeletet eszik, vagy még annyit se. És ezt ugyanígy a többi gyorskajával. :D
2017. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyorskajákból is lehetne egészségesen étkezni. Pl gyros tálban, pita nélkül, saláták stb.
2017. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

bármit ehet, akár gyors kaját, akár csipszet, csokit..


csak kevesebbet egyen, mint amennyire a szervezetnek szüksége van..


például, ha az alapégetése 1900 kcal 24 óra alatt, és csak 1600 kcalt tol be bármiből, akkor nem kell zseninek lenni ahhoz, hogy egyértelmű legyen, fogyni fog(idővel)

2017. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tolja ki a picsháját az udvarra és nyomja a fekvőket!
2017. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Mert szerinted a fekvőktől le lehet fogyni?
2017. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Komolyabbra fordítva a szót, nézzen YouTube-on fogyós diétákat abból is vannak finomak. Ilyen pl student aesthetics
2017. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokszor olvastam már arról, hogy egyesek túlértékelik a picike edzésüket s bőven túleszik magukat. A fenti ételekkel ez különösen könnyű szokott lenni.


De nem tudjuk, mennyit eszik a mennyit edz, milyen az anyagcseréje...etc. Ha összehozza a kalóriadeficitet, fogyni fog.


Én sem ennék édesség helyett gyümölcsöt, egyrészt a kettő teljesen más, másrészt a cukros gyümölcs csak éhesít, az édesség még cukrosan is laktatóbb, bár én cukormenteseket eszem, az a legtutibb. Az a helyzet, hogy akár fogy, akár nem, fontos lenne a jó étrend. Sok ember megy az elferdült kis ízlelőbimbói után és nem érdekli az egészsége, ez nem jó. De ez az ő döntése. Ha legalább lefogy, azzal is segített valamit, de nem ez az ideális.

Csodásakat lehet enni rendes étrenden is... Ha nem így érzi, akkor is átszokna, ez szinte bizonyos. De ha nem teszi meg a lépéseket...

2017. aug. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!