Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok? (Többi lent)

Így fogyhatok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az elmúlt 5 hónapban elengedtem magamat és hát feljött pár kiló. Ma tudatosult bennem, ahogy nem jött rám a kedvenc nadrágom. 166 cm vagyok, 53 kiló voltam, most meg 60. Sokat nassoltam és nyaraltunk és egészségtelen kajákat ettem az elmúlt időben. Ha nem nassolok, nem eszem hambijat, pizzákat, csokikat, stb nem iszom csak vizet, kávét meg teát natúran és lefekvés előtt 2-3 órával eszem utoljára akkor visszafogyhatok? Emellett jártam még futni, most azt újra elkezdeném heti 3x,meg elliptikus trénereznék mellette. Kondibérletet sajnos nem engedhetek meg magamnak. Ez így hatásos lesz? Ti mit javasoltok?

2017. aug. 18. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen, 18/L. És fontos még hogy vegetáriánus vagyok
2017. aug. 18. 16:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha vegetáriánus vagy, és nem leszoksz a csokirol stb akkor kb. 1 hónap.
2017. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és elég ha elmész futni kb. 30 percet naponta. 7kg nem a világ vege, 1 hónap alatt le tudod adni. Annyi meg, hogy ne egyel nagyon rizsét meg kenyeret
2017. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :) hogy érted, hogy nem leszokom a csokiról?

Akkor ha nem nassolok, nem eszem kenyeret meg rizst és futok napi 30 percet akkor ledobom azt a fránya 7 kilót könnyen? :)

2017. aug. 18. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem állj vissza a hízás előtti érkezéshez és mozgáshoz, akkor valószínűleg menni fog. Nem kell szigorúbbra fognod!
2017. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az a nem("nem leszoksz a csokirol") véletlen került oda. Bocsi.

Mondjuk ha nem rossz az alakod igy se, akkor ha visszatérsz a zaba előtti etrendre az teljesen jo.

2017. aug. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!