Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kardió bicikli?

Kardió bicikli?

Figyelt kérdés
kardió biciklizni mennyit kell hogy fogyjak? eddig mindig 1100-1200 kcal égettem és nem fogytam!inkább híztam! most akarom elkezdeni hogy naponta fél órát tekerek! fogyhatok tőle így?vagy mit javasoltok?
2017. aug. 22. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Kényelmes biciklizgetéstől semmit se fogysz. Legfeljebb meghozza az étvágyadat. Tapasztalat. Na amikor nekem a 10 km-re lévő vasútállomást kellett biciklivel naponta elérnem, és késésben lévén tekertem fulladásig, hogy elérjem a vonatot, eszegetés meg idő hiányban el-el maradozott... na akkor úgy fogytam, hogy az nem igaz. Szerintem valahol a kettő között találd meg az arany középutat. És hiába mozogsz akármit, ha válaszként utána duplán beebédelsz, azt a másik 23 óra 30 percben mozdulatlanul ülsz a fotelban.
2017. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!