Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet fogyni...

Mennyi idő alatt lehet fogyni 5-6 kilót?

Figyelt kérdés
42 éves férfi vagyok, enyhén túlsúlyos. Nem fogyasztok chipset, pizzát, édességet, kólát, ilyesmit. Nem akarok kalóriát számolgatni, sem bogyókat szedni. Minden nap letekerek bicajjal 30-40 kilométert. Ez mire elég?

2017. júl. 22. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet tudni mert az számít, hogy a bevitt kalória milyen viszonylatban áll az elégetettel. Abból, hogy letekersz 40 kilométert nem lehet tudni. Egészséges fogyás heti 1 kg ami az elején több mert vizet is ad le az ember. Túlsúly mellett akár heti 1 kg nál is több zsír is lemehet egészségesen. De a túl sok fogyás káros. Tehát kb egy hónap alatt lemehet 4-5 kiló zsír + víz mellette. Egyél alacsony GI ételeket.
2017. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor az elején azt írtam, hogy nem lehet tudni arra vonatkozott, hogy a 40 kilométeres tekerés mire elég.
2017. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

márpedig kalóriaszámolás nélkül nem megy a fogyás(sem)


azzal kezdődik, hogy a fenti kerékpározás hány kcal?

azt is tudni kellene, hogy hány kilóból akarsz 5-6 kilót elveszteni?

ugyanis a súlyod, méreteid nagyjából megmutatják, mennyi kalória kell az alapégetéshez naponta.


nekem a bicajomon, és néhány kondigépen van kalóriaszámláló. na az megmutatja, hogy a tekerés mire elég.

2017. júl. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!