Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy itt mindenk...

Miért van az, hogy itt mindenki 1-2hét alatt akar lefogyni 10kg okat? és, hogy olyanok írnak egy csomo elkerseredett embernek, akik 50kg osak és ezzel akarják "biztatni" őket, h még megis osztják ezt velük?

Figyelt kérdés
szoval nem értem ezt , hogy miért kell olyan hülye kérdéseket feltenni, hogy "50kg vagyok , az sok??" meg , h ilyen vékony meg olyan vékony , közben meg kb senki nem ezt kérdezi, h ki hány kiló ... de majdnem minden válaszban benne van ...
2010. máj. 25. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert BUTÁK!!!
2010. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert jön a nyár, ilyenkor mindenki vékony szeretne lenni.
2010. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert az anorexiások világát éljük, mindenki sovány meg csonti, meg gebe akar lenni (szó szerint leírva ezeket)....olyat se igen látni, hogy valaki sporttal akar fogyni, csak az agyament diéták meg a csodaszerek a menők...és persze magasságtól függetlenül 45-50 kg akar mindenki lenni....meg megkérdezik, hogy 3 salátalevélben mennyi a kalória....amúgy láttatok már normális embert, aki a napi étkezésénél megjegyzi, hogy 2 vagy 3 salátalevelet, 5 vagy 6 szem epret evett??? napi étrendekben leírva hasonló hülyeségek minden nap vagy 5 kérdésben...meg hogy melyik ásványvíz hizlal jobban?????...és akkor az agyament, tudománytalan diétákról ne is beszéljünk...és egyre fiatalabbak 11-13 évesek és már koplalnak:( :S
2010. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mert aki fogyni akar az általában rögtön szeretne eredményt.most meg jön a nyár, a nyaralás, kirándulás előtt 2 héttel jut mindenkinek az eszébe hogy talán le kéne adni jópár kilót. a másik dolog, meg azért írják/írjuk oda néha hogy mi hány kilók vagyunk mert sok buta tini koplalni akar meg káposztaleves és hasonló buta kúrákat csinálni , én azért említem meg hogy hány kiló vagyok, hogy normális étkezés mellett is simán lehet fogyni vagy utána súlyt tartani.
2010. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 50 akárhány kilót azért ne nevezzük már anorexiásnak. Sajnos sok buta ember van a fórumon, akik azt sem tudják mit jelent.
2010. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!