Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Széles váll, hogy lehetne...

Széles váll, hogy lehetne "lekicsinyíteni"?

Figyelt kérdés

Az intenzív sportolás miatt nagyon széles a vállam lány létemre. Nem vagyok vékony, inkább kicsit erősebb, de azért nagydarabnak sem modanám magam.

Szeretnék fogyni, de ha fogyok, ugye a vállam sem lesz ilyen széles? Hülyeség ez? Annak semmi köze a fogyáshoz?

Nem akarok ilyen vállakat, nem bírom elfogadni magam...


2010. máj. 25. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ha izomból fogysz, lemegy a vállad is...de inkább ne...
2010. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha fogysz természetesen, a vállad is összefog menni valamennyire, de szerintem jó a széles váll lányoknál is!
2010. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nekem nagyon széles... :D Sokszor azt hiszik, hogy úszó vagyok... :D Tudom, ez legyen a legnagyobb problémám, de nekem ez a gyengém... :/

2010. máj. 25. 16:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálsz valami gyakorlatokat amúgy vállra, vagy mitől szélesedett, simán sportolástól? (előző voltam)
2010. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
fuuh de marhára tudlak irigyelni! :D már 3 hónapja keményen edzek konditeremben hátra-vállra és egyszerűen nem tudok olyan széles vállat elérni mint amilyet szeretnék :( wáááh. cserélünk? :D 16/L
2010. máj. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
a váll szélességét elsősorban a kulcscsont hossza határozza meg, és azzal nem tudsz mit kezdeni.
2010. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kézilabdázom.


igeeeeeeeeeen, cseréjünk!! :D

2010. máj. 26. 01:24
 8/8 anonim ***** válasza:
próbálj csípőre edzeni, és meglátod az sokat fog segíteni! elvileg rubint rékának van egy ilyen alakformálós vidije, amitől nőhet a csípő 5! cm-t..(egy év alatt kb..) nos én is erre hajtok hiszen picit talán nekem is szélesebb a vállam mint a csípőm de emellé nagyon szép alakom van. Ne keseredj el, fel a fejjel! és fogadd el magad olyannak amilyen vagy!:) ;)
2012. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!