Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni 155...

Hogyan lehet lefogyni 155 kg-ról? Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Csak segítőkész válaszokat veszek figyelembe!

2017. aug. 25. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én majdnem 100ról fogytam 85re egy baleset utáni fél év lábadozás után. Engem a munka tart fitten (villanyszerelés)
2017. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
70%
Konkrétabb válaszhoz tudni kellene mi vezetett ide. Először mondj le a nasiról, cukros üdítőkről. Illetve kezd el mozogni, sétálj, biciklizni, ússz ezek annyira nem terhelik az ízületeket.
2017. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az világos, hogy kalóriadeficit kell. Nem tudom, mennyire s mit tudsz mozogni, pl. a séta is teljesen jó.

Nyilván meg kell változtatni az étkezést, mert nem lehet jó, ha felhíztál. Új étrend és kevesebb kalória.

Sokkal többet infók nélkül nem lehet mondani.

2017. aug. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

szia! Találtam neked olyanokat,amivel letudsz vakarni magadról pár kilót. a péksüteményt meg a virslit normális dolgokra cserélni nem árt.Az egész étrended műkajákból áll amiben semmi értékes tápanyag nincs. Reggelre mondjuk ehetnél teljes kiőrlésű kenyérből szendvicset sok zöldséggel. Ha nagyon édesszájú vagy akkor egyél gyümölcsöt. Estére a tojás nem rossz ha nagyon nincs időd mást összedobni, de a köret legyen valami zöldség.

olyan élelmiszereket viszel be ami jelentősen megemeli az inzulint és a test zsírraktározásra áll át. Ahoz hogy fogyni tudjál rendszeresen kell enni, és kordában kell tartani az inzulint így megindul a fogyás. más az étrendében mogyorót és egyéb magokat használ hisz a "jó" zsír hozzá járul az anyagcseréhez. Lassú felszívódású szénhidrát fehérjével ez a dolgok nyitja.

Csirkemellet,turot,natur joghurt nasinak

zöldsaláta,valamilyen sali ami nem majonnézes,ketchupos meg ilyen szószos

Hús, túró, sajt, olajos magvak, gyümölcsök, gabonák, zsírok, zöldségek, egyebek

minden étkezés előtt vigyél be 1 pohár vizet,evés kzbe csak kortyolgasd de csak ha muszáj, evés után egy pohár vizet vigyél be megint

nincs csoki,péksütemény meg ilyenek!

főleg energiaital!!!!!!!!! A legrosszabb választás a fogyókúrában!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bármilyen energiaital kizárva,legyen az 0 százalékos is!!!!!!!!!!!!!!

a kenyér. Február óta, ha nem muszáj, akkor nem eszek kenyeret.Hasonló véleményem van a többi sós és édes péksüteményről, ha végképp nincs más, akkor napi maximum két zsömlét viszek be a szervezetembe, azt is reggel vagy még délelőtt. Jön a következő, a tészta. A tésztaaaa?- döbbentek le páran. Igen. A tészta is egy kalóriabomba. Ha már mindenféleképp kell valami

köret a csirkemellhez, akkor csakis rizst használok a zöldségek mellett. - De mit eszel reggel a tojások mellé?- jött a kérdés. - Zöldséget, amennyit csak lehet!

A zsírokról szerintem nincs értelme beszélnem, csak annyit, hogy mióta belementem ebbe a „játékba”, azóta csakis olivaolajat használok mindenhez. A cukrot is próbáljuk elkerülni különböző cukorpótló édesítőszerekkel. Már nem kevés olyan terméket lehet kapni, ami megédesíti

Már nem kevés olyan terméket lehet kapni, ami megédesíti a diétázók ételét, valamint életét is. Több diétázó szerint a Xilit a megfelelő édesítő. A xilit azért is segíthet, mert a cukornál 40%-kal kevesebb kalóriát tartalmaz. A xilit 7-es GI értéke a szervezet vércukorszintjét alacsonyan tartja, és ezért a test inzulinszükségletét is jelentősen csökkenti.(a glükóz GI értéke 100!)

Gyümölcsként ne egy fürt banánt vagy 4-5 egész ananászt értek, hanem 1-2 alma, barack vagy egy pár szilva

fehérhús legyen (ne mindig csülökpöri), itt csirkét, pulykát, nyulat és halat értek, de ha nem hús, akkor megtanultam 1-2 zöldségből egészséges vegakaját csinálni. Szerencsére a konyhakertünk is mindenben támogat, csak le kell szedni a megfelelő méretű termékeket.

reggeli: pl. yoghurt,kefir,rozsos kenyér vagy teljes kiörlésű. Netán zöldség vagy gyümölcs hozzá. Ha gondolod,akkor inkább fekete kávét igyál vagy vizet,citromos vizet netán teát

de bár vacsira ehetsz akk is rozsos kenyeret vagy teljes kiörlésűt (de fehéret ne)

kb ez legyen az étrended

ebéd sok fehér hús vagy hal,zöldség párolt zöldség.


Az ilyen súlyfelesleg hamar letud jönni. Csak utána már nehezebb a dolog.

Sok kitartást kívánok és nagyon drukkolok neked!

2017. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!