Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem el futni, és majd...

Ma kezdtem el futni, és majd bele döglödtem 10 perc futásba. Nagyon gáz? Változni fog? És akkor ez nem is ért semmit?

Figyelt kérdés
Ugy izzadtam hogy az szinte fogalom , iszonyatosan szurt a tüdőm és leszakadt a lábam :S nagyon elvoltam szokva a sporttól de most erőt vettem magamon hogy elkezdem de azt hittem ennél többet birok:(
2010. máj. 25. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
holnap folytasd, de ez úttal ésszel ;) [link]
2010. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem úgy csináld, hogy ne hagyd abba, hanem ha elfűradtál akkor kezdj el sétálni... vagy ne is fuss sokat, hanem kocogj.. a lényeg a mozgás. amúgy biztos ért valamit.. nem veszett kárba nyugi :D jó biztos nem elég egy tábla csoki ledolgozására, de kezdésnek jó és nem gáz!


fel a fejjel! ja és nagyon figyelj a levegővételre... ha kapkodod akkor persze hogy elfáradsz.. vegyél fel egy ütemet és úgy levegőzz. én így szoktam: négy lépésig beszív, 4 lépésig kifúj :) így nem fájdul meg a hasam vagyis a lépem.. ha kapkodom, azonnal elkezd szúrni.


kitartás és írd meg hogy hogy megy.

2010. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha az akaraterődet nem vette el, akkor egyáltalán nem gáz. Meg fogod szokni a terhelést.

Az egyik tanárom mondta, hogy valami rokona, amikor a tehenük ellett egy borjat, a srác megfogadta, hogy minden egyes nap fel fogja emelni egyszer a borjút. Úgy is tett, és mikor a borjú felnőtt, tehénkorában is fel tudta emelni.

Te is valahogy így leszel a futással, ha nem adod fel egy ilyen kis kudarc után. Hajrá!

2010. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszer már én pont ecseteltem itt néhány kérdésre, h mindenki írja, h 30-40 sót akár egy órát fuss, de írtam, h aki nem olyan aktív nincs hozzászokva annak nem fog menni! Nos én is így jártam majd megszakadtam és a kedvem is elment, de egy idő után még is csak elkezdtem reggel és este futottam 10 percet jó fájt meg minden, de kibírtam! 1 hét után már 15 perceket futottam egy nap kétszer és már nem is fájt meg semmi! Most már ott tartok, h naponta 30 percet lefutok! Van, h belőle 5 perc séta, de így is nagyon büszke vagyok magamra! De arra figyelj, h egy héten egy nap mindig pihenj!
2010. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem az is jó eredmény ha lefutottad a 10 percet. én is azt ajánlom fuss amennyit bírsz aztán egy kis séta , aztán megint egy kis futás. és napról napra többet fogsz bírni egyhuzamban.
2010. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gyenes Tamás Nűnű ***** válasza:
46%
azért megírhatnád, hogy mennyit futottál 10 perc alatt, mert 2 kör a stadionban (800 méter) kevés, de hat kör már egyáltalán nem. Futásnak nem gáz a tíz perc, kocogásnak már kicsit kevés.
2010. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Ez tök olyan, mint mikor én nekiálltam cardiózni egy edzésterv alapján. 20 perc lett volna, 5 részből állt, és 1 feladat 4 percig tartott. az első ugrálókötél volt 4 percig. a 2. az leguggolni fekvő majd felugrás. na ebből kb 2 perc, éls mondom, áááhh elég volt. Jöttem vissza be, anyám kérdi: Ennyi volt a mozgás? :D Gáz, de utána vagy 4 napig tök izomlázam volt. xD
2010. máj. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
többet futottam mint 800 m ! Amugy ugy tervezem ma is nekiállok este!
2010. máj. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!