Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség át szeretnék változni?

Segítség át szeretnék változni?

Figyelt kérdés
Szeptemberre le szeretnék fogyni.A túlsúly megkeseríti az életem.30 kg-tól szeretnék megszabadulni.160 cm magas vagyok.Úgy érzem az iskolába is jobban tudnék teljesíteni,ha nem azzal kellene törődnöm,hogy mikor néznek engem a folyosón,vagy mikor csúfolnak ki.Bevallom eddig csak ettem,nem sportoltam.Úgy érzem a komunikációmmal is gond van.Ha hozzám szól valaki,és vagy meg sem szólalok,vagy értelmetlen választ adok.Ha felszólít a tanár,totál le izzadok,és nem tudok válaszolni a kérdésre,hiába tudom a választ.Itthon mindig veszekednek velem,hogy ezt nem tudom megcsinálni meg azt nem,és inkább minden munkát kivesznek a kezemből,így annyira sem bízok magamban,hogy egy átlagos dolgot megcsináljak,mondjuk egy csésze kávét lerakni az asztalra,mert tuti kiöntöm.Hogyan tudnék fogyni,és javítani a beszédemen?Mit javasoltok?
2010. jún. 13. 23:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja..és 17/L
2010. jún. 13. 23:15
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeptemberre 30 kilót leadni lehetséges, de kissé irreális. Tűzz ki távolabbi időpontot, mondjuk a karácsonyt. Mitől híztál meg? Ha a táplálkozás az oka, változtass rajta. Kezdj el sportolni, pl. úszni.
2010. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
és mégis, most hány kg vagy?
2010. jún. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudom, mit érzel, én is ugyanígy voltam, csak 40 kiló túlsúllyal. És kicsit később jött a változásra az igényem, 20 éves koromban. Először is, minden az agyadban dől el! Ez így van. Ha azt tudatosítod magadban, hogy mindent elrontasz, akkor mindent el is fogsz. Ezen ne görcsölj, ha elrontod, hát elrontod, ne akarj mindenkinek megfelelni, mert akkor csak pont magadnak nem fogsz. Ma 23 évesen megszabadultam minden túlsúlytól, és nagyon megváltoztam, de ehhez el kellett jutni a gödör fenekére, ne vedd bántásnak, de Te is oda tartasz. Viszont ha leér az ember az aljára, onnan csak felfelé tud menni, és száguld! Én úgy kezdtem a változást, hogy nyáron kikapcsoltam a telefonom, senkivel nem kommunikáltam, csak és kizárólag magamnak éltem, szerencsére megtehettem, nem dolgoztam, és sulinak is vége volt. Napi kétszer eljártam edzeni, eleinte meghaltam, de olyan gyorsan sikerélményem lett miatta, hogy folytattam, mellette vasszigor és diéta:) De állíthatom hogy külsőre ezerszer könnyebb változni, mint belsőleg. Tudatosítsd magadban, hogy

Te egyedi vagy és megismételhetetlen, olyan dolgok vannak benned mint ami másban sose lesz meg, ezért szereted magad.

Te most ki fogsz nyílni a világnak és ezt meg is mutatod, mi az amit eddig elrejtettél, és ezért szereted magad.

Te még lehetsz, aki sohasem voltál, és ezért szereted magad.

Ilyeneket gondolj, ne azt, hogy mindent elrontasz, és nem sikerül úgyse. Itt a nyár, élj magadnak, kapcsold ki a külvilágot és újulj meg. Csak motivációként, nekem az első 20 kiló pikpak lement, annyira akartam a változást. Te is akarod, az látszik, de erre lelkileg is meg kell érni, nem elég egy kondibérlet meg tudatos táplálkozás. Azért akard mert szereted magad!:)

2010. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szeptemberre nem fog menni.Heti fél, max. 1 kg fogyás egészséges és megtartható. Ha többet fogysz, lógni fog a bőröd, majd visszahízol többet, mint amennyit fogytál.

Egyébként vedd meg Norbi könyvét és tartsd be, amit ír. Drága norbis cuccokra viszont ne költs: a hagyományos alapanyagok ugyanolyan jók, mint amire ráírják, hogy update, sőt, még jobbak, ha jó minőségűt veszel.

2010. jún. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2 nap kocogás 1 nap pihenő tökéletes, de legalább 1 óra kocogás kell vagy több. Nemtudom mi van abban a norbis könyben de azt hagyd ott a boltban jó helyen van az a polcon. Számold a kalóriákat, zsíros ételeket kerüld, lisztes cuccokból minél kevessebbet,nasinak még a gondolatát is elfelejteni. Ha van egykis fölös pénzed akkor például vehetsz L-karnitines zsírégetős cuccost, ez nem doppingszer meg mittudomén mitszokott mondani rá a sok laikus, ez egy aminó sav...néz utána

ilyen netes 3hónap alatt 30kilós barmoságokat felejtsd el...egy héten max 1.5 kiló legyen a fogyás, az utolsó 10 kilónál meg csak 0.5-1 kiló...7-8 hónap alatt meglesz ha kitartó vagy

2010. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Reggelizz normalisan ebedelj normalisan utana min 1.20 perc torna..sok seta mozgas...No edesseg mu kaja udito+ sok viz...ebed utan mar ne egyel semmit csak joghurtot puffasztott rizst zoldseget...Ennyi a nagy titok ;) Oh es meg valami amikor csinalod mondjuk ezt a vidit (en ezt IS csinalom) *****

Ha innen nem jon le akkor innen probald meg www.ishount.hu..(jah a lenyeg TEKERD BE MAGAD FOLIAVAL) Es ugy fogsz tole izzadni mint az allat..Ez egy viszonylag eleg konnyu dieta,,es lehet orokke is tartani..mert nem ehezel...Nem kotlek vele csak fuvekhez xd :));) Ha vki lebeszelne a foliarol..szolj nekem majd en leutom ;) xd xd



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

adsz egy e-mail címet?

leszeretnék írni vmit, de az oldalra nem szeretném.

2010. jún. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A leirasodbol 100%osan magamra ismertem.16\L vagyok,160cm 20

kg tulsullyal.A suliban engem is mindig csesztetnek,ezert elhataroztam,hogy a nyaron teszek erte,hogy ez ne folytatodjon. 78 kg/rol indultam,ma reggel 69,2 kb voltam.

Semmikepp se szeretnem feladni,de neha ugy erzem,hogy elegem van.Ha gondolod ithatsz privit es e-mailezhetunk.puszi

2010. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem ér semmit ha befóliázod magad, már százszor elmondták a szakemberek.
2010. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!