Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most majd változni fog a helyzet?

Most majd változni fog a helyzet?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködést diagnosztizáltak nálam, kaptam rá gyógyszert is, amit előre láthatóan életem végéig szedhetek. Eddig folyton súlyproblémával küszködtem, szinte bármit tettem, nem nagyon akartak a kilók lemenni. Azt már most érzem, hogy az anyagcserém gyorsabb lett. Akkor most lehet, hogy sikerül fogynom? Van/volt valaki hasonló helyzetben?
2010. dec. 10. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi volt a TSH szinted a gyógyszerszedés után ?

Gondolom L-thyroxint kapsz, mivel ebben a szaros országban nincs törzskönyvezve más.

(Ez a T4 hormon megfelelője)

Érdemes elolvasnod ezt a cikket

(teljes hozzáféréshez regisztrálnod kell)


[link]


Külön fejezet van a hormon pótló kezelésről.

Mielőtt megkérdeznéd a Cytomel nevű (T3) gyógyszer nálunk nem elérhető legálisan, de testépítők például előszeretettel használják, a cikkben leírt előnyök miatt.

2010. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyik ismerősömnek is az van, és ő is szed rá gyógyszert, és tud fogyni
2010. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek: A gyógyszert egy hete szedem, szóval ez még nagyon friss dolog. Újabb vérképet csak januárban néznek. Csak az érdekelt, hogy hosszú távon lesz-e ilyen fajta eredménye a kezelésnek.

2010. dec. 11. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!