Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is fogok fogyni?

Így is fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Nincs kitűzött dátum, hogy mikkorra fogyjak le.

Csak érzem, hogy jobb lenne pár kilóval kevesebb.

Nos, ma regg ettem egy zsömlét, délben is.Párizsi, vékonyan vaj, paprika.

Mikor haza jöttem, vacsira ettem paprikáskrumplit uborkával.Még 18 ó.előtt.Azóta egy joghurtot ettem (aktíviát)

Ma már csak inni fogok, ásványvizet.

Ha ezt minden nap betartom,(rendszeres étkezés, de kevés mennyiség) akkor így is megy le valamennyi?


2010. máj. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj, szénhidrátot mértékben...

De így, paprikáskrumplival és zsömlével kétlem hogy fogyni fogsz.

2010. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

kellene az a plusz mozgás..

kb 20 perc

lassan de biztosan lemegy

2010. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Csak arra vigyázz az étrend megválogatásánál,hogy legyen változatos, ne hogy egyoldalu legyen az étkezésed. A bevitt ételmennyiség amit leirtál nem sok. Ne felejtkezz el a mozgásról, sportolásról sem, s könnyebben fog menni a fogyás.
2010. máj. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó amit elgondoltál,ha semmit nem sportolnál csak kevesebbet ennél /pl 1500 kalóriát naponta/ akkor is lefogynál .Ha a szervezeted nem kap elég táplálékot ,akkor -de csakis akkor- hozzá nyúl a már elraktározott zsírokhoz és elindul a fogyás.
2010. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért figyelj oda az arányokra... a mai nap szinte csak szénhidrátot ettél
2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az a paprikáskrumpli nem kellett volna csak a joghurt vacsira:D

egyébként csináld azt h mindig mikor éhes vagy megiszol legalább fél liter vizet, vagy még többet, akkármennyir enem kívánod is! aztán vagy egyáltalán nem fogsz enni vagy csak nagyon kevesetÍ:) nekem ez nagyon bevált:D

2010. máj. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, értem mit tanácsoltok.

Ez a gondolat, csak tegnap jött, úgyhogy majd a napokban lesz az átállás a kajával.

Végül is nem sok kilóról lenne szó, csak annyi, hogy ne legyen annyira feszes rajtam a nadrág.

2010. máj. 26. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!