Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kétnaponta reggelente 1 bögre...

Kétnaponta reggelente 1 bögre meleg kakaó ugye nem hízlal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazán egészséges, de anno minden reggel vettem a suli előtt oké kakaót és nem híztam el. :D De sokat mozogtam, meg úgy normálisan ettem. :)
2010. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
mért ne hízlalna? mert meleg?
2010. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz: attól függ hogy mennyit eszel és mennyit mozogsz még a kakaón kívül!
2010. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Persze, hogy hizlal, zsiros-cukros.


De ha megfelelő az étrended amúgy (kompenzál ezért) és mozogsz is (eleget), akkor belefér gond nélkül.

2010. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Mi a franc nem egészséges a kakaóban???????????


Igyad csak nyugodtan ( nem mellesleg, amiből nem zabálsz sokat, az nem hizlal). Eszetlen kalóriaszámolgatás helyett irány a park/erdőszél és fuss vagy bringázz!! Egy fogyókúrának vagy életmódváltásnak nem arról kell szólnia, hogy lemondasz minden finom dologról.

2010. máj. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én mindennap iszok egy pohár kakaót zsírszegény tejből és természetes édesítővel és attól egyáltalán nem hízok.
2010. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Mi a franc nem egészséges a kakaóban??????


Igyad csak nyugodtan ( nem mellesleg, amiből nem zabálsz sokat, az nem hizlal). Eszetlen kalóriaszámolgatás helyett irány a park/erdőszél és fuss vagy bringázz!! Egy fogyókúrának vagy életmódváltásnak nem arról kell szólnia, hogy lemondasz minden finom dologról."


Cukor + zsír amit tartalmaz. Nézted már az összetételét?


Abban teljesen igazad van hogy az életmódváltáskor nem kell lemondani a finom dolgokról.

2010. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
11:45 zsírra is szüksége van a szervezetednek....
2010. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

11.48 igen, csak nem arra ami a tejben van. Tudod vannak telített, telítettlen, és többszörösen telítettlen zsírsavak. Míg a telítettek (ilyen van a tejben is) abszolút egészségtelenek, és ártalmasak a keringési rendszerre, úgy a többszörösen telítettlenek (olajos magvakban, tengeri halakban van ilyen) nagyon jót tesznek az ereknek...


Az, hogy "a szervezetnek kell zsír is" igaz... meg ugye folyadék is kell, mégsem mindegy, hogy sima víz, vagy sósav... ugye? :)

2010. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a sertészsír is káros szerinted?
2010. máj. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!