Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 167 cm,61 kiló. Kövér vagyok?

167 cm,61 kiló. Kövér vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves leszek egy hónap múlva és 167 cm-hez 61 kiló vagyok. Régebben 73 kiló is voltam, aztán drasztikus lépéseket tettem a súlycsökkenés érdekében, mainek hamar meg is lett az eredménye. Ez volt 2 éve, azóta viszonylag kibékülve éltem súlyommal, viszont már nem. Mindenképp fogyni akarok. Szerintetek nagyon kövér vagyok a magasságomhoz a súlyom alapján? És milyen módszereket ajánlotok? Régebben a sokáig nem, vagy alig evést csináltam, de hamar jött utána a zabálás. Ha napi 600 kalóriát eszek, akkor nem fogok zabálni egy idő után? Köszönöm. X
2010. máj. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

A napi 600 kalória után is jön a nagy zabálás, mert ez még mindig éhezés.


Tudod mit csinálj? 1500-1800 kcal-os étrend, persze nem szemét kajákból és mozgás, mozgás, mozgás...

2010. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

167 cm-hez a 61 kg ideális...hülye vagy, ha fogyni akarsz...viszont egy kis futás, úszás, bringázás vagy egyéb sport még senkinek nem ártott ;) szép formás leszel tőle


a 600 kcal eszetlen koplalást meg felejtsd el


[link]

2010. máj. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%

Gondolom, lány vagy, mert nem írtad, de ilyen dolgok miatt ti szoktatok problémázni!:)

A súlyod a magasságodhoz ideális! Mikor fogjátok fel végre, hogy a fiuk is azt szeretik, ha van mit megfogni egy csajon! Az extra vékony, extra sovány nők csak dekorációnak valók! (ők lesznek majd azok, akik majd később ide írnak ki kérdéseket "A párom megcsal!Mit tegyek?" kezdettel!")

2010. máj. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
61%

teljesen ideális a magasságod a súlyodhoz:) én 168cm vagyok és 64kg és egész jól nézek ki. előnyösen kell öltözni, ennyi az egész. a pasidnak így is biztos tetszel, mert nem szeretik a vékony csajokat.

nekem több hímnemű barátom is van, akikkel szoktunk a külsőmről/külsejükről beszélni és mindenki azt mnodta, h ne fogyjak, mert az már ronda, ha túl vékony az ember:) szal nyugii:)

2010. máj. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!