Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás ételeket...

Dacy1234 kérdése:

Milyen fogyókúrás ételeket ismertek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy el szeretnék kezdeni fogyókúrázni, és már megvan az edzéstervem is, csak azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy ti milyen ételeket javasoltok, amiket fogyaszthatok, és nem hizlal túlságosan?

Azt tudom, hogy kb. napi 3 étkezés meg kell, hogy legyen, és ezért kérdezném meg tőletek, hogy nektek milyen ételek váltak be, amik nem hizlalnak túlságosan?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 1. 01:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Reggeli/vacsora: tojás, túró, sajt, tejföl, zabpehely; ebéd : csirke, hal, marhahús zöldséggel. Napi 3-4 liter víz.
2017. szept. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én napi 5x étkezéssel fogyókúrászok, tehát reggeli (8:00), tízórai (10-11:00), ebéd (13:00), uzsonna (15-16:00), vacsi (18:00 körül). Itt ne nagy kajálásokra gondolj, hanem kisebb adagokra, de a sok étkezés miatt mégsem leszel sose éhes.


Én reggelire általában zabpelyhes, gyümölcsös, kókusztejes müzlit eszek, vagy zabkását, esetleg tojást, tízóraira valami gyümölcsöt, mondjuk banánt, almát, ebédre szoktam főttet enni, csirkemell, köles, párolt zöldség, levesek, uzsi az általában ilyen müzliszeletes/zabszeletes (tudom, hogy ezek cukrosak, de nem hinném, hogy ennyi ártana), vacsira meg általában salit eszek, van, amikor csirkemellel, van, amikor csak úgy simán.


Az előzővel ellentétben én a tejtermékeket teljes mértékben kerülöm, sok helyen olvastam, hogy a fogyókúrán kívül a normál étrendbe sem jó, szóval ha lehet, inkább kerülöm, plusz laktózérzékeny is lettem a korábbi szokásaim miatt, szóval még egy ok, hogy ne egyek tejterméket. :)


Remélem tudtam segíteni. :)

2017. szept. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!